Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
spizganyziom

Zmiana własnego siebie po rozstaniach

Polecane posty

Witam. Jestem Maciek lat 25.  Szukam rozwiązania lub drogi, która mnie poprowadzi dalej w życiu prywatnym, jeśli chodzi o sferę emocjonalną. Miałem 2 związki trwały niedługo, bo pare miesiecy tylko. W 1 związku były kłótnie, brak zaufania, brak komunikacji jednym zdaniem źle się dobraliśmy. Jednak coś się nauczyłem z tego związku co mi pomaga do dziś. Stałem się bardziej otwartym człowiekiem oraz dużo dystansu do siebie zdobyłem. Jednak 2 miesiace temu skończyłem 2 związek ( zerwała dziewczyna ze mną jak i przy 1 zwiazku).  W tym zwiazku było idealnie jak dla mnie ( dla niej pewnie nie, bo zerwała jednak). Zaufałem w 100% jej, nie robiłem awantur jak przy 1 zwiazku. Tutaj komunikowaliśmy się jak coś nam nie odpowiadało do czasu.  Jednak szukam błędu u siebie czemu ze mną dziewczyny nie chcą dłużej wytrzymać.. Bardziej rozpisze się na temat 2 zwiazku, bo tutaj dziewczyna powiedziała, że nie mówiąc mi, że coś się zmieniło w uczuciach jej nie poinfrmowała mnie wcześniej, żeby uratować zwiazek. Tylko moja wina też jest tutaj widzę teraz. Ostatnie mhm 2 miesiące naszego zwiazku różniły się od tych na początku. Nie robiłem jej niespodzianek tylko wspólnie organizowaliśmy jakieś wypady ogólnie wszystko.. I byłem już dziadkiem takim typu wiecżór przychodzi to filmik winko. Mi takie coś odpowiada, ale innym chyba nie. Też zauważyłem a nawet czuje się, że inni traktują mnie jak dziecko takie duże...  Reasumując może być tak, że jak mało męski jestem, zero zaskoczeń i kobieta odko...e się? Lub nie zbudzam jej zainteresowania? Bo kochać to nie kochała...  Najgorsze jeszcze to, że dalej za nią tesknie a mineły 2 miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×