Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pdn2019

Długie starania o dzidziusia

Polecane posty

Czesc dziewczyny chciałabym rozpocząć temat (chociaż zapewne już taki jest) o Waszych długich staraniach,,,

My staramy się już 4,5 roku nadal nic,,, jesteśmy w trakcie wypełniania papierów do ICSI niestety mój mąż ma bardzo słabe nasienie obecnie 3,5 mln/ml z czego tylko 4%zywych i morfologia 0% te 3.5mln uzyskaliśmy po 3 miesiącach brania profertil macy i innych witamin ponieważ w sierpniu mieliśmy tylko 5szt. Całe szczęście pod koniec stycznia rozpoczynamy procedurę,,, z pierwszym mężem zaliczyłam wpadkę od 1razu,,, a teraz dałabym wszystko żeby móc tak zająć w ciążę i tulić moje dzieciątko do siebie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pdn2019 napisał:

Czesc dziewczyny chciałabym rozpocząć temat (chociaż zapewne już taki jest) o Waszych długich staraniach,,,

My staramy się już 4,5 roku nadal nic,,, jesteśmy w trakcie wypełniania papierów do ICSI niestety mój mąż ma bardzo słabe nasienie obecnie 3,5 mln/ml z czego tylko 4%zywych i morfologia 0% te 3.5mln uzyskaliśmy po 3 miesiącach brania profertil macy i innych witamin ponieważ w sierpniu mieliśmy tylko 5szt. Całe szczęście pod koniec stycznia rozpoczynamy procedurę,,, z pierwszym mężem zaliczyłam wpadkę od 1razu,,, a teraz dałabym wszystko żeby móc tak zająć w ciążę i tulić moje dzieciątko do siebie,,,

hej 🙂

ja tez założyłam nowy watek " Staranie o dzidziusia - reaktywacja 2"

mam nadzieje ze tam zajrzysz i dalej będziemy ciągnąć wspólny watek 🙂 do tamtego dołączyła tez Migotka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ComeOnBeybe
6 godzin temu, Pdn2019 napisał:

,, z pierwszym mężem zaliczyłam wpadkę od 1razu,,, a teraz dałabym wszystko żeby móc tak zająć w ciążę i tulić moje dzieciątko do siebie,,,

Takie to życie jest przewrotne, że zazwyczaj po latach spotykamy osobę, z którą gdybyśmy ją poznali wcześniej ułożylibyśmy sobie życie w zupełnie inny sposób niż wtedy. Nie raz chcemy coś na siłę, w pośpiechu, zrealizować swój misternie ułożony plan a jak przyjdzie co do czego to wszystkie plany trafia szlag i znajdujemy się w czarnej duuppie. Dlatego najlepiej już nic nie robić, niech to życie toczy się samo, skoro i tak na nic nie ma się wpływu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×