Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
shreder221

Psychoterapia cbt/dbt w wawie

Polecane posty

Cześć byłem u psychiatry który zalecił psychoterapię w nurtach: 

CBT(poznawczo behawioralna) i DBT (Dialektyczno behawioralna).

 

Znacie jakichś dobrych psychoterapeutów prowadzących terapie w tych nurtach w Warszawie?  Może być na NFZ (mam skierowanie ale terminy kosmiczne). Może być płatnie bo chyba nie mam innego wyjścia by przynajmniej przez jakiś czas pójść płatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj 😃

mogę serdecznie polecić centrum terapii Dialog (mają kilka oddziałów w Warszawie), sam chodzę i do terapeuty i psychiatry właśnie tam. Jeśli chodzi o terapeutę to zwróć uwagę czy to jest terapeuta certyfikowany (poradził mi to mój lekarz). Przy doborze terapeuty w tej przychodni pomaga doradca. Po wypełnieniu formularzu, w którym opisujesz swój problem i oczekiwania co do terapeuty, doradca proponuje ci kilku. Ceny za wizytę się różnią, ja u certyfikowanego terapeuty płacę 170 zł za wizytę (1 raz w tygodniu).

Kolejna sprawa to po prostu terapeuta musi ci odpowiadać. O tym czy zaufasz tej osobie i otworzysz się przed nią można się przekonać tylko osobiście z nią rozmawiając. 
 

Na terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym chodzę od kilku miesięcy, w moim przypadku jest skuteczna, widzę już po sobie dużą zmianę jeśli chodzi o nastawienie do samego siebie, swoich myśli, a przez to również do innych. Jeśli masz więcej pytań, chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×