Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
HareHoles

Facet przerywa w połowie stosunku

Polecane posty

Tak jak w tytule, mój chłopak potrafi w połowie stosunku przerwać i jak gdyby nigdy nic wrócić do innych obowiązków. Strasznie mnie to frustruje i często jest mi z tego powodu przykro. Nie wiem co mam robić, bo już rozmawiałam z nim na ten temat, a ten tylko odpowiadał śmiechem. Ech. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, też mi się tak wydaje, że to okrutne. I czasem mu opada w czasie seksu klasycznego ze mną. Może to ze mną jest coś nie tak? Choć zawsze miałam wrażenie, że jestem dość wysportowana, jeśli chodzi o mięśnie Kegla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Icran_ napisał:

provo

znów?

nudzicie się tam?

Niestety to nie prowokacja :v Chciałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, HareHoles napisał:

Niestety to nie prowokacja :v Chciałabym

Jeśli facet jest za bardzo przyzwyczająny do ręki (za długo była to jedyna forma zabawy) to tak się zdarza, bo ciało przyzwyczają się do określonego ucisku. Jeśli to ta przyczyna to musi odstawić rąsie i powinno wrócić do normy. Jeśli zdarzało się to już wielkorotnie może mieć stres, że tak się stanie i na samą myśl mu leci.

Trzeba dużo cierpliwości, akceptacji. Próbujcie pozycje od tyłu, kiedy Ty nie patrzysz, mniej będzie się stresował.

Możecie też tak popróbować, że kiedy mu opada ty zamieniasz na chwilę na wirbrator jemu urośnie i zamiana.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki wam za rady, co prawda niektóre z nich stosowałam, ale jakby popróbować po trochu, to może będzie inaczej. Jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×