Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nave

Problem z synkiem i jego dużymi stópkami.

Polecane posty

Dzień dobry, przychodzę z nietypową sprawą związaną z moim 11 letnim synem Kubusiem. Więc tak zmierzając moje dziecko ma mniej więcej 140 centymetrów wzrostu, lecz jego stopy mają ponad 25 centymetrów, i tu wcale nie chodzi o rozmiar buta! a długość stopy w centymetrach! nie wiem dlaczego tak ma, ja sama mam rozmiar buta 37 więc mniej więcej 22-23cm. Ale mój synek jak wcześniej wspomniałam ma aż 25, prosze powiedźcie mi czy to jest normalne? nie chciałabym by go wyśmiewano w szkole, ponieważ w tych dzisiejszych latach młode dzieci to są bestie i normalnie go zjedzą za odmienność. Czym to może być wywołane że kubuś może mieć tak wielkie stopy?

Moim zdaniem sam ich rozmiar nie jest normalny jak i długość palców u nich. Ale same w sobie są bardzo urocze dalej dziecięce i gładziutkie, z myciem ich również ma duży problem, więc mu pomagam. Teraz ciężko kupić Kubusiowi kolorowe buty na zimie, więc zazwyczaj chodzi w duższych japonkach bądź sandałkach, a gdy mu zimno zakładam mu grube skarpetki.

Wracając, powiedzcie mi matki, czy ogółem osoby posiadające dzieci, czy stópki mojego kubusia nie są za duże? a jak tak to co z tym zrobić? No i czy mu będą dalej rosły, jesli tak to do jakiego mniej więcej rozmiaru w centymetrach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×