Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć Dziewczyny, 

Od dłuższego czasu staram się bezskutecznie o dziecko. Pojutrze wreszcie po długim leczeniu będę prawdopodobnie owulać i mam szanse zajść w upragnioną ciążę. Natomiast nieświadoma konsekwencji  byłam 5 stycznia na zabiegu retix C i zastanawiam się w stresie, czy to może mieć wpływ na przyszły płód. Czy miałyście podobne doświadczenie czy znacie kogoś kto wykonywał zabieg na początku ciąży? Proszę o informację.

Pozdrawiam,

Monika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Monika84# napisał:

Cześć Dziewczyny, 

Od dłuższego czasu staram się bezskutecznie o dziecko. Pojutrze wreszcie po długim leczeniu będę prawdopodobnie owulać i mam szanse zajść w upragnioną ciążę. Natomiast nieświadoma konsekwencji  byłam 5 stycznia na zabiegu retix C i zastanawiam się w stresie, czy to może mieć wpływ na przyszły płód. Czy miałyście podobne doświadczenie czy znacie kogoś kto wykonywał zabieg na początku ciąży? Proszę o informację.

Pozdrawiam,

Monika 

Jakim cudem na płód ma mieć wpływ zabieg  który zrobiłaś jeszcze PRZED owulacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Monika84# napisał:

Cześć Dziewczyny, 

Od dłuższego czasu staram się bezskutecznie o dziecko. Pojutrze wreszcie po długim leczeniu będę prawdopodobnie owulać i mam szanse zajść w upragnioną ciążę. Natomiast nieświadoma konsekwencji  byłam 5 stycznia na zabiegu retix C i zastanawiam się w stresie, czy to może mieć wpływ na przyszły płód. Czy miałyście podobne doświadczenie czy znacie kogoś kto wykonywał zabieg na początku ciąży? Proszę o informację.

Pozdrawiam,

Monika 

Po 1 owulacja nie daje 100% szansy na ciąże. Ale jeśli masz obawy, ze ewentualnie może to w jakikolwiek zaszkodzić po prostu się wstrzymaj ten jeden miesiąc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Migotka95 napisał:

Po 1 owulacja nie daje 100% szansy na ciąże. Ale jeśli masz obawy, ze ewentualnie może to w jakikolwiek zaszkodzić po prostu się wstrzymaj ten jeden miesiąc. 

Wiem, ale nie owulowałam od kilku miesięcy, więc to ogromna szansa, którą że swojej winy mogę zaprzepaścić. Nie chciałabym też rezygnować z takiej szansy jeżeli faktycznie zabieg na krótko przed owulacją nie ma większego znaczenia. Trudno mi to samej ocenić. Kolejna stymulowana lekami owulacja może nie przyjść szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Monika84# napisał:

Wiem, ale nie owulowałam od kilku miesięcy, więc to ogromna szansa, którą że swojej winy mogę zaprzepaścić. Nie chciałabym też rezygnować z takiej szansy jeżeli faktycznie zabieg na krótko przed owulacją nie ma większego znaczenia. Trudno mi to samej ocenić. Kolejna stymulowana lekami owulacja może nie przyjść szybko...

Ja jestem stymulowana lekami od 3 miesięcy. Owulacja się pojawia, ciąży brak. Więc to nie reguła. Ja bym jednak dla pewności i właśnie spokoju odczekała miesiąc. Albo zapytaj się w salonie gdzie wykonywałaś zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×