Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mik_us

Satysfakcjonujący związek?

Polecane posty

Cześć wszystkim! 🙂

Siła tkwi w kobietach, dlatego chciałabym Was prosić o pomoc! Czy zastanawiałyście się kiedyś jak Wasze poglądy wpływają na Was same i Waszą relację? Czy zastanawiałyście się jak staranie się o dziecko/rodzicielstwo wpływa na Wasz związek? Jak Wasz związek wygląda w poszczególnych sferach swojego funkcjonowania, np. w sferze seksualnej? Dla mnie są to kwestie niezwykle istotne i z tego względu chciałabym je zbadać w ramach mojej pracy magisterskiej. Swoje badanie stworzyłam specjalnie z myślą wyłącznie o kobietach - aby uszanować w ten sposób odmienność ich funkcjonowania od sposoby postępowania i przeżywania mężczyzn. Zbierając opinie chciałabym dotrzeć również do możliwie najszerszego grona kobiet, aby uzyskane w ten sposób wyniki były jak najbardziej miarodajne. Badanie jest dla mnie tym bardziej ważne, iż poruszam w nim zagadnienia, które są "świeżynkami" na gruncie badań polskich. 

W dużym skrócie celem mojej pracy jest określenie zależności występujących pomiędzy religijnością, funkcjonowaniem w sferze seksualnej (również w kontekście postrzegania własnej osoby) oraz poczuciem globalnej jakości związku romantycznego. Dlatego też chciałam poprosić o wsparcie każdą Panią, która ma chwilkę wolnego czasu i może wypełnić moją ankietę. Pomożecie?

Poniżej zamieszczam link do badania:

badania.paad.us.edu.pl/index.php/626124?newtest=Y&lang=pl

Z góry serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×