Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Momi97

Seks w aucie i podglądanie

Polecane posty

Niedawno z chłopakiem (jesteśmy razem 4 lata) nie mieliśmy możliwości swobodnej zabawy w domu, więc zdecydowaliśmy się na sex w samochodzie. Znaleźliśmy jakieś ustronne miejsce w lesie (przynajmniej tak nam się wydawało) zaczynamy zabawę i po jakimś czasie zorientowalismy się że podgląda nasze poczynania pan z psem na spacerze. Lekko się speszylismy , ale nie przerwalismy. W drodze powrotnej rozmawialiśmy o tym i oboje stwierdziliśmy że było w tym coś podniecającego. Od tamtej pory zawsze wybieramy miejsce, takie żeby ktoś nas przypadkiem podgladał.

Czy jest w tym coś dziwnego że lubimy gdy ktoś patrzy na nasze zabawy ???
Powinniśmy się czegoś obawiać?
Ma ktoś jakieś doświadczenia w takich sytuacjach?
Opowiedzcie czy też ktoś was przyłapał na zabawie w aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2022 o 15:25, Momi97 napisał:

Niedawno z chłopakiem (jesteśmy razem 4 lata) nie mieliśmy możliwości swobodnej zabawy w domu, więc zdecydowaliśmy się na sex w samochodzie. Znaleźliśmy jakieś ustronne miejsce w lesie (przynajmniej tak nam się wydawało) zaczynamy zabawę i po jakimś czasie zorientowalismy się że podgląda nasze poczynania pan z psem na spacerze. Lekko się speszylismy , ale nie przerwalismy. W drodze powrotnej rozmawialiśmy o tym i oboje stwierdziliśmy że było w tym coś podniecającego. Od tamtej pory zawsze wybieramy miejsce, takie żeby ktoś nas przypadkiem podgladał.

Czy jest w tym coś dziwnego że lubimy gdy ktoś patrzy na nasze zabawy ???
Powinniśmy się czegoś obawiać?
Ma ktoś jakieś doświadczenia w takich sytuacjach?
Opowiedzcie czy też ktoś was przyłapał na zabawie w aucie.

Stare dobre czasy, ale jeśli ktoś zobaczył to naprawdę był to przypadek, nie parkowalismy w miejscach, gdzie ktoś mógł nas zobaczyć. I były to czasy bez monitoringu i kamer w telefonach. Teraz chyba trzeba uważać, żeby ktoś nie nagrał i nie rozpowszechnił nagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam taką akcję z moją ówczesną partnerką i jej przyjacielem. Mieliśmy trójkąt w aucie zaparkowanym na polanie otoczonej lasem. Oczywiście daleko od cywilizacji haha, a i tak trafił się jakiś starszy pan na spacerze, którzy nas podglądał 😅😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jechałem z moją ex i zatrzymaliśmy się wjeżdżając 200m w polną drogę. wziąłem ją na masce samochodu, ale trochę się spłoszyliśmy gdy na drodze stanął samochód i zaczęli patrzeć. Dokończyliśmy szybko i czekaliśmy aż pojadą 🙂 mega fajne przeżycie i potem wiele razy tak się bawiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jechaliśmy z żoną przez las i się troche zdziwiła jak powiedziałem skręć tutaj i na chwilę stańmy. 

Zdziwiła się troszeczkę. Oczywiście w czasie jazdy moja ręka była na Jej udzie i głaskałem tu i tam. Zadowolenie na twarzy Żony było  😁😁😁

Tylko nie wiedziała po co ten postój. 

Chwilke później jedną ręką objolem a druga znalazła się pod stanikiem. Rozpiela spodnie i wsadziła pod majteczki moją rękę. 

Byłem zdziwiony bo już była mokra. Myślała że seksik będzie od tyłu na masce. 

Zdziwiła się jak usiadłem na ziemi 😛😛😛

Rece na pośladki a język wiadomo. Jak poczułem że jest blisko to dopiero znalazla się na masce. 

Dobrze że nie myśleliśmy o grzybiarzach wtedy bo nic by nie wyszło. 

Jak wyjechaliśmy stamtąd to może z 20_30 m dalej stał koleś i tylko się usmiechnol. 

Jak go minęliśmy to zaczelismy się śmiać. 

Żona cicho nie była (nie żeby wrzeszczała na całe gardło ale w lesie się niesie) to pewnie słyszał albo podglądał. 

Powtórki były ale już....  Troszkę ciszej było 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×