Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hejka, mam 18 lat i mam problemy ginekologiczne. Jestem już po jednej operacji i nie mam części jajnika. Najprawdopodobniej będę miała drugą operacje i lekarz mi powiedział ze z wiekiem będę miała coraz mniejszą szanse na ciąże a bardzo chce mieć dziecko myślicie ze warto zdecydować się na dziecko w tym wieku 🙄 z partnerem jesteśmy 4 lata i mamy stały swój dochód 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś bardzo młoda. Trudna decyzja.  Ale co innego mi przyszło do głowy. Zamrożenie jajeczek i później in vitro z twojego jajeczka. Nie znam kompletnie kosztów, ale wg mnie pomysł wart rozważenia. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Karolinamm napisał:

Hejka, mam 18 lat i mam problemy ginekologiczne. Jestem już po jednej operacji i nie mam części jajnika. Najprawdopodobniej będę miała drugą operacje i lekarz mi powiedział ze z wiekiem będę miała coraz mniejszą szanse na ciąże a bardzo chce mieć dziecko myślicie ze warto zdecydować się na dziecko w tym wieku 🙄 z partnerem jesteśmy 4 lata i mamy stały swój dochód 

Twoja sytuacja jest podobna do mojej. Kilkanaście lat temu przeszłam 2 operacje usunięcia torbieli na jajnikach. Przez to zostałam właściwie tylko z jednym jajnikiem. Wtedy też mi mówiono,że lepiej się starać jak najszybciej,ale nie miałam właściwie pojęcia dlaczego. Byłam młoda i nikt mi nie powiedział wtedy o co dokładnie chodzi. O tym,że wycięto mi wtedy prawie cały jajnik dowiedziałam się po ponad 10 latach zaraz po kolejnej operacji. Wtedy tez cudem uratowano ten drugi. Ale do rzeczy. Tak naprawdę wszystko się dobrze skończyło. Z jednym zaszłam w dwie ciąże i mam dwie zdrowe córki. Tobie też tego życzę. Ps .Ty też masz problemy z torbielami może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×