Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anszkapy

Rozkapryszone roszczeniowe dzisiejsze DZIECI..

Polecane posty

Czy nie uważacie, że dzisiejsze dzieci są mega rozwydrzone? Trzymane przez swoje mamunie i tatusiow w złotych klatkach z ajfonem w rączce.. Na codzień samolubne, ce...ące się brakiem empatii.. Czy mozw zawsze dzieci takie były??? Oczywiście poza ajfonem w rączce.. Hihihi co myślicie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie wnioski? Gdzieś musiałaś je zaobserwować. 

Dzieci są różne, głównie ze względu na wychowanie, ale też charakter i osobowość.  Wielu rzeczy muszą się po prostu nauczyć i to się nie dzieje z dnia na dzień.

Mój syn, długo jedynak, nie miał żadnego problemu, by się dzielić. Co nie znaczy, że dawał sobie wyrywać z rąk, bo ktoś chciał jego rzecz, którą się właśnie bawił. Ja też nie wyrywam ajfona z ręki innej mamie w piaskownicy, bo mi się spodobał i takiego nie mam.  

Średniemu można było wszystko zabrać z ręki, nie protestował. Potem niczym,z nikim nie chciał się dzielić.  Ale innym też nie zabierał. Z czasem się nauczył. Obu zachowań.

Najmłodszy walczy o wszystko, nawet o jedzenie. Widok 2 latka przysuwającego do siebie półmisek mięs i trzymającego go ramieniem bezcenny.  Ale gdy dostaje coś dobrego, to od razu upomina się o porcje dla braci i biegnie im zanieść.

Ale potrafią się dzielić. Zawsze pytają, czy jest więcej, np gum, ciastek itd. Czy dla braci też wystarczy. A jeśli nie ma, to jedną mambę na 3 podzielą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×