Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Andrzej1980

Hasbro Ms. Monopoly

Polecane posty

Byłem wczoraj u znajomych... Jako, że lubimy grać w różne "planszówki" to podczas spotkania, przy pogawędkach okraszonych winem i łiskaczem, kolega zaproponował grę w Ms. Monopoly, którą kupił córce pod choinkę. Jakież było moje zdziwienie, że gra faworyzuje kobiety w sposób orydynarny, żeby nie powiedzieć, że chamski... Kolega powiedział, że po świątecznym odpakowaniu i przy pierwszej grze oczy "stanęły mu dęba" a żona zrobiła kwaśną minę. Do rzeczy...

Za każdy "przejechany" START kobieta otrzymuje 240$ a mężczyzna 200$.

Zamiast klasycznych pól z nieruchomościami pojawiły się pola z wynalazkami kobiet. Nadmienię, że jednym z nich jest pole o nazwie ciasteczka z kawałkami czekolady czy chowanie smyczy dla psa...

Widzę, że polityczna poprawność próbuje prać mózgi nawet w tak klasycznej grze jaką jest monopoly... Uważam, że takie postawienie sprawy jest krzywdzące przede wszystkim dla kobiet, ponieważ na samym wstępie uważa się je za mniej inteligentne, pozbawione zmysłu logicznego myślenia i... potrzebujące wsparcia. Gdyby ktoś powiedział mi, że taka gra istnieje i nie widziałbym jej na własne oczy to wyśmiałbym za sam tekst iż kobiety dostają więcej pieniędzy za sam fakt bycia kobietą.

Quo Vadis zachodnia, polit poprawna cywilizacjo?!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×