Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
J245

Glammyfreak

Polecane posty

Ktoś wie czemu jej wątek zniknął? Poszukuje i nie mogę odnaleźć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, sosczosnkowy napisał:

Biedna zarobiona po uszy youtuberka nie ma czasu na budowę domu 💔 ona chyba żyje w swoim świecie. 

Też mnie to zdziwiło! Ludzie mają normalne prace, a ona jak zacznie budować to co nie wyrobi się z reklamami? Zamiast robić swoje, szukać tej działki czy tam gotowego domu czy mieszkania to ona cały czas biadoli jak im ciężko i nie wiedzą co robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, J245 napisał:

Też mnie to zdziwiło! Ludzie mają normalne prace, a ona jak zacznie budować to co nie wyrobi się z reklamami? Zamiast robić swoje, szukać tej działki czy tam gotowego domu czy mieszkania to ona cały czas biadoli jak im ciężko i nie wiedzą co robić. 

Podejrzewam, że hajs się nie zgadza na to, co by chciała. Mieszkam w Krakowie i znajomi, którzy szukali działki pod miastem nie mieli problemu ze znalezieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz czemu tamten wątek zniknął? Zglosiła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2022 o 10:29, sosczosnkowy napisał:

Podejrzewam, że hajs się nie zgadza na to, co by chciała. Mieszkam w Krakowie i znajomi, którzy szukali działki pod miastem nie mieli problemu ze znalezieniem. 

Ja szukam od roku  i nie mogę znaleźć :D ale też ja szukam od strony krakowa, gdzie są drogie działki lub mało ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem, ze od dawna zauważam, ze Ona mija się z prawda i faktycznie żyje w jakimś innym świecie.

Oglądałam kiedyś jej car vloga, gdzie mówiła ze zainwestowali w mieszkanie w Krakowie bo wiedzieli ze ceny pójdą w gore etc. Opowiadała to tak, jakby faktycznie ona w to i inwestowala i ona je kupiła (proponuje każdemu to obejrzeć). Tymczasem zapomniała ze księgi wieczyste są jawne, każdy może sprawdzic kto jest właścicielem mieszkania, jej adres w internecie jest jawny za sprawa zarejestrowanej tam działalności gospodarczej.

co można tam zobaczyć? Właścicielami nie są oni, a rodzice Pawła, wiec tak trochę cringe.

raz mówi ze na pierwsze dziecko zdecydowali się świadomie, raz ze nie spodziewali się ze tak szybko się to stanie (wiec chyba nie do końca świadomie), z drugim można znaleźć w jej filmach podobne nieścisłości.

ja widząc jedna nieścisłość za druga… zwyczajnie odsubskrybowalam kanał.

z ta działka tez mi się wydaje dziwne, ze nie mogą znaleźć.. bo sama swego czasu szukałam.

takie nieścisłości moglabym wymieniać bez końca (oczywiście takie, które sama zauważyłam, ale po co?). Mysle ze każdy to widzi, każdy może pewne rzeczy sam zweryfikować, dojść do pewnych wniosków 

Edytowano przez Madziaw
  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.03.2022 o 19:31, Madziaw napisał:

A ja Wam powiem, ze od dawna zauważam, ze Ona mija się z prawda i faktycznie żyje w jakimś innym świecie.

Oglądałam kiedyś jej car vloga, gdzie mówiła ze zainwestowali w mieszkanie w Krakowie bo wiedzieli ze ceny pójdą w gore etc. Opowiadała to tak, jakby faktycznie ona w to i inwestowala i ona je kupiła (proponuje każdemu to obejrzeć). Tymczasem zapomniała ze księgi wieczyste są jawne, każdy może sprawdzic kto jest właścicielem mieszkania, jej adres w internecie jest jawny za sprawa zarejestrowanej tam działalności gospodarczej.

co można tam zobaczyć? Właścicielami nie są oni, a rodzice Pawła, wiec tak trochę cringe.

raz mówi ze na pierwsze dziecko zdecydowali się świadomie, raz ze nie spodziewali się ze tak szybko się to stanie (wiec chyba nie do końca świadomie), z drugim można znaleźć w jej filmach podobne nieścisłości.

ja widząc jedna nieścisłość za druga… zwyczajnie odsubskrybowalam kanał.

z ta działka tez mi się wydaje dziwne, ze nie mogą znaleźć.. bo sama swego czasu szukałam.

takie nieścisłości moglabym wymieniać bez końca (oczywiście takie, które sama zauważyłam, ale po co?). Mysle ze każdy to widzi, każdy może pewne rzeczy sam zweryfikować, dojść do pewnych wniosków 

Aż tak dokładnie nie oglądam jej filmów, ale zwróciłam uwagę, że kreuje się na zamożną i zapracowaną instagirl. A widać, że to zwykła dziewczyna, tylko kolor dresów ma zawsze modny. Jej adres jest jawny, do tego sama pokazuje widok z okna i swój balkon. Mieszka przy Tauron Arenie, więc to charakterystyczne miejsce nie tylko dla krakowian. Przechodziłam pod jej blokiem idąc do i z pracy i nachodziła mnie taka myśl, czy się nie boi. Nie mnie oczywiście, tylko tego, że nie trzeba się wysilać, żeby ją obserwować nie tylko na insta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sosczosnkowy napisał:

Aż tak dokładnie nie oglądam jej filmów, ale zwróciłam uwagę, że kreuje się na zamożną i zapracowaną instagirl. A widać, że to zwykła dziewczyna, tylko kolor dresów ma zawsze modny. Jej adres jest jawny, do tego sama pokazuje widok z okna i swój balkon. Mieszka przy Tauron Arenie, więc to charakterystyczne miejsce nie tylko dla krakowian. Przechodziłam pod jej blokiem idąc do i z pracy i nachodziła mnie taka myśl, czy się nie boi. Nie mnie oczywiście, tylko tego, że nie trzeba się wysilać, żeby ją obserwować nie tylko na insta. 

Ogólnie ja tez się zastanawiam, czy ona nie ma wyobraźni pokazując tak ciagle dzieci. Wydaje mi się ze rozsądniejsze jest dbanie o prywatność. Ja nie ufalabym, ze nie znajdzie się jakiś świr, który wykorzysta to ze wie jak jej dzieci wyglądają i wie gdzie mieszka. Mało sytuacji mieli influencerzy, ze jacyś ...e dobijali się do drzwi lub nachodzili ich pod domami?

Edytowano przez Madziaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że mnie zatkało, gdy mówiła o programowaniu, że to temat który interesuje facetów jej widzek. Co za wąskie horyzonty… 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej siostra pomimo tego że social media nie są jej głównym zajęciem ma dużo lepsze współprace niż glammyfreak😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glammy w komentarzach pod swoim ostatnim filmem miała spinę z jedną widzką, o to, że nie musiałaby robić tylu lokowań produktów, gdyby dostęp do jej treści był płatny... Co o tym sądzicie? :) Mam wrażenie, że dziewczyna troszkę odleciała i robi z siebie wielką gwiazdę, a my szaraczki biedaczki musimy jej dziękować każdego dnia za bezpłatny dostęp do filmików :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcecie mi powiedzieć, że mieszkają a małym mieszkanku (tak, wiem, że pewnie jest sporo warte ale jednak) i gość jeździ Teslą? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co ma jedno z drugim wspólnego? marzenia spełnia się wg ważności 🙂  nie ma nic gorszego jak współmałżonek zabrania ci spełniać swoje marzenia bo wg niego są ważniejsze tematy. Kończy sie to kłótnią a w najgorszym wypadku rozwodem. Tu jest cała mądrość Glamy, że mimo innych potrzeb rozumie zamiłowanie męża. Szacun 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2022 o 19:19, sosczosnkowy napisał:

Aż tak dokładnie nie oglądam jej filmów, ale zwróciłam uwagę, że kreuje się na zamożną i zapracowaną instagirl. A widać, że to zwykła dziewczyna, tylko kolor dresów ma zawsze modny. Jej adres jest jawny, do tego sama pokazuje widok z okna i swój balkon. Mieszka przy Tauron Arenie, więc to charakterystyczne miejsce nie tylko dla krakowian. Przechodziłam pod jej blokiem idąc do i z pracy i nachodziła mnie taka myśl, czy się nie boi. Nie mnie oczywiście, tylko tego, że nie trzeba się wysilać, żeby ją obserwować nie tylko na insta. 

Jest normalną dziewczyną i uważa, tak jak większość ludzi, że z natury ludzie są dobrzy a tylko mały procent jest skrzywiony i zazdrości tym co się dobrze wiedzie. Żeby spotkać takiego ...a to prawdopodobieństwo jak wygrać w lotto 1:13 milionów 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisała na instagramie:

 

"glammyfreak

Posty sponsorowane.

Piszę ten post, ponieważ na social mediach zbliża się gorący okres, gdzie będziecie bombardowani takimi treściami.

Zacznę od początku…

O estetykę i jakość dbam zawsze, ale to do postów sponsorowanych przykładam się najbardziej, a to te zawsze mają najmniej polubień.

Jaki wysnuć zatem wniosek?

Ludzie mają problem, że na social mediach można zarobić? Że firmy płacą pieniądze, za przygotowanie kampanii dla ich produktu?

Dlaczego ludzi to denerwuje? Dlaczego odbierają to jako coś złego?

Praca jak każda inna (tylko miła, łatwa i przyjemna).

Czy osoba pracująca w biurze jako pracownik agencji reklamowej, fotograf, kamerzysta, montażysta jak zarabia to jest okej, ale jak zarabia na swojej pracy influencer, który nierzadko robi te wszystkie rzeczy sam, to już źle?

Dlaczego wykonując pracę i spędzając niezliczone ilości godzin na przygotowaniu kampanii nie można dostać za to wynagrodzenia?

Czasem obserwatorzy wyczuwają sztuczność, pewne chamskie zagrania ze strony twórcy lub wykonywanie swojej pracy bylejak, a bylejakość mnie osobiście też wkurza i sama mam z tym problem i takie dziwne poczucie niesprawiedliwości, że niektórzy idą na totalne minimum, nawet im się nie chce dobrze zdjęcia wykadrować, czy zrobić jakiegoś progresu w edycji zdjęć lub video. Ba! Niektórzy czasem mam wrażenie, że wrzucają swoje filmy do neta, wcześniej ich nie oglądając, co dla mnie jest niedopuszczalne 👀

Po co Wam to mówię? A no dlatego, żeby osoby, które mają nadal problem z treściami sponsorowanymi, popatrzyły na to z innej perspektywy. Jeśli Twój ulubiony Twórca tworzy treści miłe dla oka, przyjemne w odbiorze, a Ty Odbiorco, konsumując te treści bądź wyrozumiały, doceń go serduszkiem, komentarzem, pozwól twórcy się rozwijać, i zarabiać ✨"

 

Czy tylko ja śmiechłam?

Faktycznie, niektórzy dodają posty sponsorowane na odpierdziel, ale widocznie czymś jednak zachęcają widzów by dalej ich oglądano. Czyli Ty im teraz zazdrościsz, że ktoś robi coś na odwal wg Ciebie, a Ty się starasz i d.pa.

Jak Ci wszyscy jutuberzy się pieszczą ze sobą, to jest jakaś paranoja. Non stop w filmikach - jestem zapracowana, nie mam kiedy tego, tamtego zrobić. One chyba zapomniały, albo może nigdy nie doświadczyły co to jest praca na etat. Większość z nich nagrywa jedynie swoje codzienne życie. Nie nagrywają w studio czy jakimś oddzielnym pokoju, nie mają tła, nie rozstawiają lamp, nie mają ciekawych ujęć, nie testują niczego i takie osoby mają czelność gadać, że one chcą z tego jutuba super zarabiać i jak można nie oglądać ich cudownych reklam.

Taaaaaaaaaaak i każdy zazdrości, nie może zrozumieć jaka to ciężka praca :(((((( Niby ją kochacie, ale narzekacie co tak mało wyświetleń i oczywiście to jest wina tylko i wyłącznie widza, że nie daje łapek w górę, nie subskrybuje czy nie piszę komentarzy wychwalających pod niebiosa.

Właśnie przez takie baby jutub stracił, w kółko narzekających bo kasa się kończy. Już nie ma cudownego życia, źródełko wysycha. 

Unsub poleciał.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gmina Zielonki pod Krakowem, otodom-można bez problemu znaleźć tę inwestycję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim vlogu jest o przedszkolu. Oni zmieniają Alexowi czy dla Mii szukają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

biedny ten jej Aleksio, co chwilę szpital...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XD w jednym z ostatnich filmów, gdzie odpowiadała na pytania powiedziała, jakby ludzie mieli do niej pretensje ze dostali pomoc, ze tak dostali. Dodała przy tym, ze wzbudza to kontrowersje. Otóż xD kontrowersji nie wzbudza to, ze dostali pomoc xD masa osób ja dostaje xD kontrowersje w tym temacie wzbudza jej nieszczerość xD najpierw „tak, inwestycja. Wiedzielismy ze ceny wzrosną wiec zainwestowaliśmy w mieszkanie@ xD co było nieprawda xD jak już ktoś zainwestował to nie ona z Pawlem ;D ach te księgi wieczyste online  ;D dziwi mnie tylko ze wtedy Paweł siedział koło niej na tym q and a i pozwolił jej na taka bajkę ;D widocznie oboje stosują podobne zachowania ;D

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie oglądałam jej vlogow... w ostatnim 45 sekund filmów, i reklama kosmetyków Slavia 😑 wszędzie reklamy, niby Super vlog rodzinny... upchany reklamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×