Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Naomi

Kupujący z olx. Zrobiona w przesyłkę olx

Polecane posty

Dalam się zrobic jak male dziecko. Sprzedalam babie na olx rzecz z przesyłką olx. Przedmiot w stanie idealnym. Ona w 10 min od odebrania przesylki napisala, że przedmiot ma wady i zaznaczyła je na zdjeciach, które jej przesłałam, żeby wiedziala co kupuje:D. Zablokowala mnie i nawet nie odeslala przedmiotu. O to jej chodzilo od samego poczatku. Babsko ma i pieniadze, zwrocone jej przez olx i przedmiot. A ludzie sie dziwią dlaczego sprzedajacy bronia sie przed przesyłkami olx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję, ja w ostatnim momencie się ostatnio wycofałam, mąż mnie powstrzymał tak naprawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam złe przeczucia. Od samego poczatku marudzila, ze 50 zl to dla niej za duzo. Czlowiek uczy sie na bledach. Baba dobrze wie, że nie bede walczyc o 5 dych. Pewnie nie ja 1 i nie ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Naomi napisał:

Ja miałam złe przeczucia. Od samego poczatku marudzila, ze 50 zl to dla niej za duzo. Czlowiek uczy sie na bledach. Baba dobrze wie, że nie bede walczyc o 5 dych. Pewnie nie ja 1 i nie ostatnia

Zgłoś sprawę na Policję. Złodziejom nie należy odpuszczać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Policja umorzy dochodzenie w 2 tyg. Niska szkodliwosc czynu. Nawet nie beda sie sprawa zajmowac. Musialabym odszukac inne ofiary tej oszustki. Nawet nie wiem jak to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Naomi napisał:

Policja umorzy dochodzenie w 2 tyg. Niska szkodliwosc czynu. Nawet nie beda sie sprawa zajmowac. Musialabym odszukac inne ofiary tej oszustki. Nawet nie wiem jak to zrobic.

W moim przypadku Policja zajęła się sprawą i otrzymałem zwrot pieniędzy, kwota była wyższa, ale niewiele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×