Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kokos1211

Brak szkoły

Polecane posty

Witam mam taki problem 

aktualnie mam 19 lat za 4 mies 20 

mam pewnien problem 1,5 roku temu rzuciłem szkole przez złych rówieśników nie mam kompleksów jestem młodym przystojnym brunetem o wysportowanej sylwetce ale złożyłem zeznania na policji bo zostałem okradziony i pobity przez co byłem gnębimy w szkole byłem wyzywany opluwany nawet raz dostałem nie mogłem już tego znieść aktualnie pracuje jako barman mam super szefa tylko mam problem z tym ze nie mam szkoły a w cv mam wpisane ze chodzę do zaocznego liceum bo tak jest lecz powiedziałem szefowi ze jestem w 3 klasie ale jestem w 1 klasie i od września tamtego roku nie byłem ani razu na zajęciach i trochę mi wstyd z tym bo potrzebuje legitymacji do umowy a mawet jej nie mam i nie wiem co mam teraz zrobić jak powiem mu ze jednak jest inaczej boje się ze wylecę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legitymacja pewnie jest potrzebna do tego aby była pewność że masz status ucznia, że jesteś ubezpieczony. Trzeba powiedzieć i tak się wyda. Chyba że w szkole można jeszcze wyrobić legitymację i zaliczyć semestr. Nie chodzisz jesteś tylko zapisany, a to jest różnica, nie wiem po co kłamałeś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×