Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pyzaka

koniec złudzeń

Polecane posty

Gość Pyzaka

Im bliżej 40-tki zaczęłam być koszmarnie zmęczona powierzchownymi znajomościami, tym ze kogoś wysłu...esz a ten ktoś cię mało dopuszcza do słowa, że zawsze ty proponujesz spotkania, jak nie - to ciągła cisza,  ludźmi, którzy obgadują kogoś a potem z tą osobą obgadują kogoś innego. Mówią jaka jesteś super, a jak się oddalają i pytasz czemu to że się czepiasz. Już przestaję się odzywać pierwsza do takich osób, wyrzuciłam mnóstwo osób z fb bo chcę żeby fakty z mojego życia oglądały osoby, które mnie nie są fałszywe, lub nie miały okazji zawieść...

I niestety po takiej selekcji i przejrzenia na oczy, okazuje się, że takich szczerych osób można policzyć na palcach jednej ręki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało istotne do końca życia jesteś skazana na własną osobę i nią należy się zaopiekować... a FB to FB nie ma co dorabiać ideologii do tego miejsca : ) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Pyzaka napisał:

I niestety po takiej selekcji i przejrzenia na oczy, okazuje się, że takich szczerych osób można policzyć na palcach jednej ręki..

Myślę, że masz rację, ale to chyba normalne, że takich ludzi jest mniej a nie więcej. ja też tak zrobiłem i raczej jedna ręka by mi wystarczyła 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzaka

I ważne to nie chodzi że te osoby które mogę policzyć na jednej ręce to sami znajomi, nie... Liczę niestety z rodziną. W przypadku znajomych określonych chodzi o to samo: ciągle moja inicjatywa, brak zainteresowania z ich strony, mówienie jedno robienie drugiego, brak lojalności. W przypadku rodziny długo by się rozpisywać, ale to takie toksyczne nieraz klimaty, jak ojciec który mnie nie wychowywał, mało interesował a wymaga oddania 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pyzaka napisał:

I ważne to nie chodzi że te osoby które mogę policzyć na jednej ręce to sami znajomi, nie... Liczę niestety z rodziną. W przypadku znajomych określonych chodzi o to samo: ciągle moja inicjatywa, brak zainteresowania z ich strony, mówienie jedno robienie drugiego, brak lojalności. W przypadku rodziny długo by się rozpisywać, ale to takie toksyczne nieraz klimaty, jak ojciec który mnie nie wychowywał, mało interesował a wymaga oddania 😕 

Teraz to trzeba żyć swoim życiem i robić coś dla siebie a nie tylko innych 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×