Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Xao123

Studia

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Po gimnazjum poszłam do  pierwszej klasy do technikum(ta szkoła miała trwać 4lata),zdałam pierwszy rok i przeniosłem się do innej szkoły,ale tam okazało się ,że muszę powtarzać pierwszą klasę bo potrzebuje oceny z praktyk,ta szkoła trwała 3lata(zawodówka) i ją ukończyłam,potem poszłam do dwu letniej szkoły dla dorosłych żeby napisać maturę,bardzo chcę iść na studia,ale takie z medycyną,zawsze chciała,ale tak sobie pomyślałam,czy nawet jeśli zdam maturę to czy mogę iść na jakieś dobre studia?Żeby zostać lekarzem to chyba już nie możliwe,a np coś jak  ratownik medyczny,czy nauczyciel?:classic_biggrin:😅wiem ,że źle zrobiłam ,mogłam przenieść się do liceum to już dawno miałabym maturę i może poszłabym na te wymarzone studia 🙃

Edytowano przez Xao123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdasz maturę na min 30% to możesz iść na studia poszukaj uczelnie do której chcesz iść zobacz od ile pkt przyjmują na dany kierunek i zastanów się jakie przedmioty chcesz zdawać na maturze w tym rozszerzenie. Nie skreślaj od razu medycyny jeśli chcesz studiować medycynę to na maturze zdawaj rozszerzoną biologię i chemię teraz masz ułatwienie bo nie ma ustnych matur. Zacznij po mału po kilka zadań dziennie robić nie zostawiaj nauki na tydzień przed maturą. Trzymam kciuki

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niemożliwe?

Jeżeli zdasz maturę z rozszerzonej biologii i chemii to jak najbardziej możesz iść na studia w kierunku medycznym.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×