Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Polina11

Lwie zmarszczki

Polecane posty

Witam, czy zna ktoś miejsce, gdzie mogłabym pozbyc sie tzw. lwich zmarszczek? Najlepiej w Gdańsku? Dziekuje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, możesz się zainteresować jogą twarzy... nic nie wiem bo sama jeszcze się nie zapoznałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie jakiejś kliniki ostrzykującej kwasem hialuronowym, w Gdańsku na pewno będzie ich sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gabinet medycyny estetycznej poszukuje modelek na szkolenie z zakresu botoksu.Zabiegi beda wykonywane przez lekarzy. 
Szkolenie odbywa sie 12.02.2022 w Poznaniu
Ceny zabiegow: 
Botoks 1 okolica (poziome zmarszczki czoła, lwia zmarszczka, kurze łapki, zmarszczki palacza, królicza zmarszczka, broda brukowana, uśmiech dziąsłowy)- 200zl
Botoks w leczeniu bruksizmu - 400 zł

Zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprościej chyba ostrzykać kwasem hialuronowym, w Gdańsku na pewno jest klinika kosmetologiczna która to oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za wszystkie podpowiedzi:) Znalazłam i jestem bardzo zadowolona. Naprawdę efekt rewelacyjny! Nie mam juz lwich zmarszczek:) Byłam w gabinecie Medycyny Estetycznej w Gdańsku/Neptunedent na ulicy Komedy2, to jest na Jasieniu. Bardzo fajna obsługa z poczuciem humoru. Będe tam wracać. Polecam gorąco:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama robię sobie paznokcie żelowe i pedicure hybrydowy, to się liczy xD?
A tak serio- najważniejsze o co dbam i bez czego nigdy nie ma super wyglądu, to po prostu zdrowie zarówno fizyczne i psychiczne- bez tego nawet najpiękniejsze „opakowanie” nie jest cool, jeśli nie czujesz się dobrze sama ze sobą.

Niemniej zastanawiałam się czy nie wybrac się na botoks na czoło  https://slowage.pl/oferta/medycyna-estetyczna/botox-na-zmarszczki Zaczynam dostrzegać u siebie pierwsze zmarszczki co niekoniecznie mi się podoba  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmagam się z podobnym problemem i bardzo skuteczne są peptydy blokujące nadmierne spinanie się mięśni, takie jak wyżej wspomniane Argireline. Wypróbowałam i polecam w tym celu następujące: Benton High Bee Content Essence (to ta większa esencja, nie fermentowana), serum Ava Peptyd Biomimetyczny oraz serum rozświetlające Eveline Beauty& Glow (w różowej buteleczce). Poza tym mocniejsze nawilżenie skóry w okolicach czoła, jeśli skóra jest bardziej nawilżona, zmarszczki stają się mniej widoczne.   Tutaj świetny jest krem iossi liftingujący (nie wiem czy jest dostępny stacjonarnie, mozna zamówić na tej stronie https://iossi.eu/kategoria/oczy  )

Masaże również powinny pomóc, ale nie polecę konkretnych, bo dla mnie wystarczająco skuteczne jak na razie są ww kosmetyki.

Ponoć fajne są te masujące kamienie, ale sama nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×