Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MagdaSzafraniec

Moczenie noczne - bawełniane rajstopy

Polecane posty

Cześć i czołem!

Moja 7-letnia Asia niewa spory problem z moczeniem nocnym szczególnie jesienią i zimą. Zdarza się że w ciągu tygodnia nasiusia do łóżka nawet 4-5 razy. Moja mama stwierdziła że Asia się prawdopodobnie zaziębia i doradziła mi zakładanie małej bawełnianych rajstop pod piżamkę. Z początku nie myślałam żeby to miało mieć jakikolwiek związek z moczeniem, ale stwierdziłam że spróbować nie zaszkodzi Kupiłam jej ze trzy pary bawełnianych rajstop, takie o jeden lub dwa rozmiary za duże, by nie uciskały jej podczas snu. Muszę przyznać, że gdy przespała tydzień w rajstopach to zesiusiała się tylko raz. Myślę że to dobry wynik. Skoro to działa to chyba będę dalej to stosowała 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, MagdaSzafraniec napisał:

Cześć i czołem!

Moja 7-letnia Asia niewa spory problem z moczeniem nocnym szczególnie jesienią i zimą. Zdarza się że w ciągu tygodnia nasiusia do łóżka nawet 4-5 razy. Moja mama stwierdziła że Asia się prawdopodobnie zaziębia i doradziła mi zakładanie małej bawełnianych rajstop pod piżamkę. Z początku nie myślałam żeby to miało mieć jakikolwiek związek z moczeniem, ale stwierdziłam że spróbować nie zaszkodzi Kupiłam jej ze trzy pary bawełnianych rajstop, takie o jeden lub dwa rozmiary za duże, by nie uciskały jej podczas snu. Muszę przyznać, że gdy przespała tydzień w rajstopach to zesiusiała się tylko raz. Myślę że to dobry wynik. Skoro to działa to chyba będę dalej to stosowała 🙂

A nie myślałaś o zaprowadzeniu jej do pediatry? 7latka już powinna kontrolować się, a nie 4-5 razy do łóżka. To może być infekcja albo jakiś problem psychologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MagdaSzafraniec napisał:

Cześć i czołem!

Moja 7-letnia Asia niewa spory problem z moczeniem nocnym szczególnie jesienią i zimą. Zdarza się że w ciągu tygodnia nasiusia do łóżka nawet 4-5 razy. Moja mama stwierdziła że Asia się prawdopodobnie zaziębia i doradziła mi zakładanie małej bawełnianych rajstop pod piżamkę. Z początku nie myślałam żeby to miało mieć jakikolwiek związek z moczeniem, ale stwierdziłam że spróbować nie zaszkodzi Kupiłam jej ze trzy pary bawełnianych rajstop, takie o jeden lub dwa rozmiary za duże, by nie uciskały jej podczas snu. Muszę przyznać, że gdy przespała tydzień w rajstopach to zesiusiała się tylko raz. Myślę że to dobry wynik. Skoro to działa to chyba będę dalej to stosowała 🙂

Zabierz ja do lekarza. Moze ma problem z pecherzem lub nerkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź do lekarza , bawełniane rajstopy to nie jest rozwiązanie tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×