Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jestemNatalia

POMOCY! Boję się o swoją przyszłość

Polecane posty

Cześć!!

Mam na imię Natalia mam 17 lat i bardzo przejmuję się swoją przyszłością może jestem przewrażliwiona ale chciałabym w życiu osiągnąć sukces zdać maturę na satysfakcjonujący wynik choć moje oceny są przeciętne ,chciałabym się dostać na uniwersytet w Warszawie na wydział prawa a potem co dalej? nie jestem pewna co mogę dalej robić czy zdam maturę czy dostanę się na wymarzony uniwersytet a jeśli tak to skąd wezmę pieniądze jest to szkoła moich marzeń wolę nawet nie myśleć o tym że się na niego nie dostanę a co dalej po studiach jaka praca z zadawalającym zarobkiem która pozwoliła by mi się utrzymać w Warszawie 

Mam w głowie pustkę totalnie nie wiem co robić myśl odniesienia sukcesu w przyszłości jest silniejsza ode mnie marzę o tym a co jeśli nie odniosę sukcesu i wyląduje w jakieś pracy która mnie nie będzie zadawalać jeśli nie będę w niej szczęśliwa nie będzie mi pozwalała się rozwijać. Wiadomo chciałabym też w przyszłości dobrze zarabiać na swoje utrzymanie jak i pomóc trochę rodzinie jeśli będą w potrzebie. Bardzo się boję o swoją przyszłość o to jak to się wszystko potoczy jak moje życie się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze zrob sobie rok przerwy po maturze. Jedz do Warszawy, ogarnij sie , znajdz prace nawet jakis sklep czy kelnerowanie, poznaj ludzi , wynajmij jakis tani pokoj ale z milymi ludzmi w Twoim wieku, odloz troche kasy i idz na studia za rok.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×