Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pati78<33

MOJ CHLOPAK MA ST*LEJE

Polecane posty

MAM PROBLEM.... MOJ CHLOPAK Z KTORYM CHOZE OK. NO ALE OD WCZORAJ BYLA SYTUACJA... BYLISMY BLISKO... ALE nie wiem jego (no wiecie) wyglądało jakoś inaczej niż się spodziewałam... raz widzialam jak muj młodszy kuzyn sikał pod schodami i dlatego mniej wuiedzej wiem jak to wyglada ale jego byl dziwny... jakis taki workowaty bardziej , dziwne , mozecie mi dac odpowiedz czy to normalne czy prawdziwi mezczyzni tak maja??? ponizej wysylam zdjece (jednak nie moge wstawic mam safe serch)

2. wie ktos jak to wylaczyc na laptoku /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, pati78<33 napisał:

MAM PROBLEM.... MOJ CHLOPAK Z KTORYM CHOZE OK. NO ALE OD WCZORAJ BYLA SYTUACJA... BYLISMY BLISKO... ALE nie wiem jego (no wiecie) wyglądało jakoś inaczej niż się spodziewałam... raz widzialam jak muj młodszy kuzyn sikał pod schodami i dlatego mniej wuiedzej wiem jak to wyglada ale jego byl dziwny... jakis taki workowaty bardziej , dziwne , mozecie mi dac odpowiedz czy to normalne czy prawdziwi mezczyzni tak maja??? ponizej wysylam zdjece (jednak nie moge wstawic mam safe serch)

2. wie ktos jak to wylaczyc na laptoku /?

POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takimi problemami to chyba do lekarza nie wołać na forum o pomoc 😅🤣 ale co ja się znam 🤔🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2022 o 16:53, MarcinKocha napisał:

Ja nie wiem, bo nie mam stu....ejki jestem prawdziwym mezczyna moge cie uszczesliwic mowia na mnie marcin kochas bo cie ukocham kochana! wpadnij w me ramiona a ja cie przyjme drzwi zawsze otwarte dla takich kocic jak ty

2. szkoda ze nie  udalo ci sie wstawic zdjecia... moge ci pomoc i wtedy wstawisz swoje cimcim 😉 ale w sumei nir wiem jsk wyłączyć (nie mam lapkoka) mam nadzieje ze uda ci sie wylaczyc ale nie pomoge mam nadzieję xe lubidz takich uleglych chlocpow jak ja bo ja jestem czasami ale nie mam stulejki jak twoj no i nie pomoge z lapkopem Kur*a ale jestem glupi jap... przepraszam

Dramat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×