Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anka1212

Pomocy! Zatrucie/alergia ale czym/na co?

Polecane posty

Sprawa wygląda tak, że po kilku latach jestem w Polsce po raz pierwszy i muszę uporządkować mieszkanie babci, która obecnie, od jakiegoś już czasu, mieszka z  kuzynką. Nikt wcześniej się za to nie zabrał a i babcia od jakiegoś czasu miała syndrom zbieractwa, przypuszczam też że nikt od czasu mojej ostatniej wizyty porządnie tam nie sprzątał. I sytuacja teraz wygląda tak, że po przebywaniu przez jakiś czas w tym mieszkaniu czuję się źle, szczypią/pieką/palą oczy, mam trudności w oddychaniu, ogólnie czuję się też osłabiona, mam suche gardło, nos i oczy i podrażnione gardło. Nie wiem na co to może być reakcja? Raczej na coś szkodliwego, niż alergia, bo w przypadku alergii (na kurz, na niektóre pyłki) reaguję inaczej, teraz mam właśnie poczucie, że coś mi szkodzi, tylko nie mam pojęcia co.

Może ktoś z was miał podobna sytuację, podobne dolegliwości albo domyśla się co może je powodować? Chodzi mi o to czego szukać, żeby to usunąć z mieszkania i móc sobie bezpiecznie i spokojnie dalej porządkować resztę? Wiadomo, że nie uporządkuję wszystkiego na raz, zwłaszcza że jest tego wszystkiego dużo, ale gdybym wiedziała na co zwrócić uwagę to szybciej pewnie bym mogła się pozbyć tego, co wywołuje takie reakcje organizmu. 

Jeśli macie jakieś pomysły, to bardzo proszę o pomoc, bo już nie wiem co zrobić:(

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×