Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
AnielKa

Ślub od pierwszego wejrzenia 7

Polecane posty

Co tam obstawiacie w dzisiejszym finale (player)? Ja się obawiam, że wszystkie pary ze sobą zostały w dniu decyzji, ale dziś już żadna nie jest razem (ew. Aga i mąż). Mam nadzieję jednak, że Dorotka od razu powiedziała nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2022 o 21:53, Wsedno napisał:

Dla mnie ten Kamil jest bezbarwny, bez pomysłu na spędzanie wolnego czasu, jeżdżenie z rosolem, wymianki autami, piwko i meczyk wystarczy do szczęścia. 

Każdy ma inne poczucie szczęścia - i git. Lecz z takim czymś pchać się na afisz? Kamil widocznie ma na tyle wysoką pozycję w swojej grupie towarzyskiej, że palemka trochę odbiła i ego wybujało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lukrecjowy.cukierek napisał:

Co tam obstawiacie w dzisiejszym finale (player)? Ja się obawiam, że wszystkie pary ze sobą zostały w dniu decyzji, ale dziś już żadna nie jest razem (ew. Aga i mąż). Mam nadzieję jednak, że Dorotka od razu powiedziała nie.

Tez mi sie wydaje, że w finale każdy będzie na „tak”, ale obstawiam, ze Pyska z Adamem beda tez pozniej razem a pozostale pary nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2022 o 17:46, Makaraka napisał:

Moim zdaniem Piotr będzie na tak, Dorota na nie, a Agnieszka z Kamilem i Patrycja z Adamem będą na tak przy decyzji, ale już nie są razem według mnie

A nie mówiłam! Pomyliłam się tylko co do Doroty i Piotra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, PikPok napisał:

Podobno Dorotka w ciąży. 

🤯🤯🤯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Żal mi Agi, jestem pewna, że nie chciała się rozstawać. Kamil nie ma jaj, że gada o dwójce dzieci, wspólnej przyszłości i pracy nad związkiem, a po dwóch tygodniach stwierdza: sorry, jednak nic nie czuję. Nie lubiłam go i jeszcze bardziej stracił w moich oczach.

Dorota... Brakowało mi słów, kiedy widziałam, jak była smutna, bo Piotr chce odejść. Dziewczyno, wygrałaś los na loterii, że facet się zawinął. Mam nadzieję, że z tą ciążą to ploty. Dorota nie chciała tak szybko dziecka i ciąża świadczyłaby o tym, że się ugięła pod jego namowami, a to byłoby straszne.

Pyśka i Adam... Adam to spoko koleś, ale w finale bardzo brzydko potraktował swoją matkę. Pyśka jest paskudną zołzą, szkoda o niej w ogóle gadać. Mam nadzieję, że dostanie małego pstryczka w nos i trafi w końcu na kogoś, kto potraktuje ją równie obcesowo, jak ona traktowała Adama. Przydałaby jej się mała lekcja szacunku do ludzi.

Edytowano przez lukrecjowy.cukierek
  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, lukrecjowy.cukierek napisał:

Żal mi Agi, jestem pewna, że nie chciała się rozstawać. Kamil nie ma jaj, że gada o dwójce dzieci, wspólnej przyszłości i pracy nad związkiem, a po dwóch tygodniach stwierdza: sorry, jednak nic nie czuję. Nie lubiłam go i jeszcze bardziej stracił w moich oczach.

Dorota... Brakowało mi słów, kiedy widziałam, jak była smutna, bo Piotr chce odejść. Dziewczyno, wygrałaś los na loterii, że facet się zawinął. Mam nadzieję, że z tą ciążą to ploty. Dorota nie chciała tak szybko dziecka i ciąża świadczyłaby o tym, że się ugięła pod jego namowami, a to byłoby straszne.

Pyśka i Adam... Adam to spoko koleś, ale w finale bardzo brzydko potraktował swoją matkę. Pyśka jest paskudną zołzą, szkoda o niej w ogóle gadać. Mam nadzieję, że dostanie małego pstryczka w nos i trafi w końcu na kogoś, kto potraktuje ją równie obcesowo, jak ona traktowała Adama. Przydałaby jej się mała lekcja szacunku do ludzi.

To było wiadome, że jak Adam zamieszka w jednym pokoju z Patrycją i obok siostra to będzie armagedon. Powinni od razu sami zostać, już z jego matką byłoby pewnie lepiej i dom też większy. 

Jeśli Dorota została przekonana na dziecko wbrew swojej dotychczasowej opinii to tragedia. Żeby zatrzymać chłopa aż tak odejść od własnych przekonań, smutne...

Aga i Kamil to od początku była porażka, nie pasowali do siebie, a on nie wykazywał żadnego większego zainteresowania nią. Więc w sumie dobrze, że teraz każdy poszedł swoją droga, bo im dłużej w takim układzie trwać tym gorzej.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd te plotki o ciąży Doroty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
9 minut temu, hiaga napisał:

A skąd te plotki o ciąży Doroty?

Ktoś podobno zauważył, że oboje należą na fb do jakichś grup dla przyszłych rodziców, czy coś takiego. 

Edit: była chyba mowa o Montessori dla niemowląt. 

Edytowano przez Evil Bitch
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy u Kamila nowa blondynka pojawiła się “przed” czy “po” tym jak Kamil oznajmil Agnieszce, że jednak nic do niej nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym czarno-białym zdjęciem u Agnieszki ktoś wie? Cóż to za niewiarygodny hejt ją spotkał o którym pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może popodsuwam stare bezużyteczne wątki administracji- będzie szybciej 🤣

Edytowano przez Makaraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×