Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kasia22

Obustronne guzy przydatków

Polecane posty

Hej. Borykam się z problemem obustronnych guzów przydatków. Operacja zaplanowana za 4 tygodnie. Chciałabym tylko się dowiedzieć czy mogę w takiej sytuacji żądać zwolnienia lekarskiego od swojego ginekologa gdyż pracuje na produkcji fizycznie i manualnie i nie ukrywam że ból podbrzusza i plecòw dokucza mi niemal codziennie. 

Tak wiem, nie dopytalam swojego lekarza dlatego chciałabym szybko spytać tutaj. 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kasia22 napisał:

Hej. Borykam się z problemem obustronnych guzów przydatków. Operacja zaplanowana za 4 tygodnie. Chciałabym tylko się dowiedzieć czy mogę w takiej sytuacji żądać zwolnienia lekarskiego od swojego ginekologa gdyż pracuje na produkcji fizycznie i manualnie i nie ukrywam że ból podbrzusza i plecòw dokucza mi niemal codziennie. 

Tak wiem, nie dopytalam swojego lekarza dlatego chciałabym szybko spytać tutaj. 

Pozdrawiam

No ale my Ci nie wystawimy zwolnienia. Zadzwoń do lekarza i zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przy operacji laparoskopowej z marszu dostałam 2 tygodnie zwolnienia,po laparotomii ( normalna operacja) natomiast 2 miesiące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy przed planowaną operacją też jest możliwe zwolnienie w zależności od wykonywanej pracy aby jak najbardziej się oszczędzać ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kasia22 napisał:

A czy przed planowaną operacją też jest możliwe zwolnienie w zależności od wykonywanej pracy aby jak najbardziej się oszczędzać ? 

Zadzwoń do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytają Cię przy wypisie o l4. Mogą dać od 1 dnia pobytu w szpitalu i dostaniesz razem z wypisem. A dalsze l4 będzie kontynuował lekarz poz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×