Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kasia.k.2000

Dziewczyny pomocy

Polecane posty

Hej. 

Mam mały problem, ponieważ mam dość nietypowy fetysz. Uwielbiam kiedy partner dochodzi na mnie, na brzuch, piersi lub twarz. Niestety jara mnie to strasznie, nawet bardziej niż sam seks. Zepsuło to mój ostatni związek ponieważ większą przyjemność sprawiała mi masturbacja gdy partner na mnie dochodzil, niż stosunek z nim. Boję się, że będzie to psuć moje kolejne związki. Kiedyś miałam przygodę z dwoma kolegami i było cudownie. Teraz niestety muszę zadowalać się dildo z pompką, więc staram sobie imitować męski wytrysk, ale to nie to samo. Uwielbiam oglądać filmy z bukkake, zawsze mnie ciekawiło jak to jest poczuć tylu panów na sobie. 

Jestem młoda i boję się popełnić błędu którego będę żałować. Wiem że pewnie szybko bym znalazła chętnych, którzy dojdą na mnie, ale boję się że odbije się to na mnie w przyszłości. Jestem w kropce i nie wiem co robić. Czuje się dziwakiem ze względu na mój fetysz, po prostu czuje się wtedy wyjątkowo, że doprowadzam partnera do takiej ekscytacji i orgazmu. 

Czuje niesamowite podniecenie widząc panie które są niemal oblane nasieniem kilku czy kilkunastu mężczyzn. Niestety wiem ze taki czyn może być źle odebrany. 

Wiem ze pewnie będzie ciężko, ale może któraś z was ma podobne upodobania i jak sobie z tym radzi. Proszę o pomoc dziewczyny. To mnie przerasta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazdy po prostu lubi co innego i tyle. Jesli to lubisz to korzystaj.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się pięknie łączy z tematem o życiu będącym do bani - tak jak nie można sobie pozwolić na wpadniecie w skrajną depresję, tak też nie można sobie pozwolić na spełnianie zachcianek erotycznych które w oczach większości ludzi wydają się co najmniej dziwne jeżeli nie obrzydliwe. Nie oceniam, mi się taka idea nie podoba (choć marzenia o seksie z wieloma partnerami chyba każda z nas kiedyś miała) ale trzeba zawsze myśleć o konsekwencjach - czy przyjemność jest warta konsekwencji. Ja to codziennie przeżywam patrząc na słodycze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.03.2022 o 14:31, Kasia.k.2000 napisał:

 

Wiem ze pewnie będzie ciężko, ale może któraś z was ma podobne upodobania i jak sobie z tym radzi. Proszę o pomoc dziewczyny. To mnie przerasta. 

Jak sama piszesz, istnieje ( i to dość poważne ) ryzyko nieciekawych następstw takiego realizowania się w tym zakresie.

Chyba najsensowniej byłoby poradzić się seksuologa. Powinien doradzić, jak powinnaś postępować, jak rozwijać bardziej akceptowalne środowiskowo taktyki erotyczne, by osiągnąć takie samo zadowolenie. To siedzi w mózgu, i tylko tam jest rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znajdź faceta którego kręci cuckold i załatwisz dwa w jednym-stały związek i spełnianie fantazji😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×