Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pirat

Jestem Bi curious z doświadczeniem

Polecane posty

Witam, 

Wiem, ze jest to forum dla Kobiet. Kilka slow o sobie, jestem przed 40stka, od blisko 20lat ukrywam swoje fantazje seksualne, mianowicie pociag do mężczyzn, mialem juz doświadczenie seksu oralnego w trojkacie z kobieta i drugim mężczyzna, bardzo mi sie to podobalo. Nie ukrywam, ze nie obnosze sie z tym i poznajac nowa partnerke nie mowie jej na pierwszym spotkaniu "sluchaj moja fantazja to wspolnie zrobic loda innemu mezczyznie" itd. Gdyz wiele Kobiet reaguje w sposób brutalny. A chciałbym zeby to byl poniekad moj sekret. Stad pomyslalem, ze takie fora beda miejscem gdzie znajdzie pare lub partnerke, ktora bylaby zainteresowana Panem nieco bi-seksualnym.

Jestem bardzo otwarty na forme relacji, nigdy nie odbylem stosunku analnego (nikt mnie nie bral od tylu, ja w kobiecym tylku bylem nie raz) choc mam swoj masazer prostaty, ktorego uzywam, w seksie jednak wole higene. Nie ukrywam, ze meski tylek mnie nie interesuje. Raczej skupilbym sie na penisie i jego okolicach. Nie wzialem nigdy fianlu do ust ale nie widze tutaj przeszkod o ile bedzie dobra chemia. Nie chcialbym surowego "rzniecia" lubie emocje, owszem sa chwile gdzie sam bym "zerznal" kobiete bez zbędnej zwłoki. Natomiast wstępując w trojkat (z samym mężczyzna nie chce bo mi sie nie podoba) chetnie, piescilbym, ssal, dotykal, handjob, lizal zarowno kobiete jak i mezczyzne, najchętniej wspolnie z kobieta, wlacznie z finalem w usta i calowaniu pozniej kobiety, finalem drugiego pana w cipce i lizanie, 69 kiedy drugi pan bierze od tylu pania. Marze o takim wprowadzeniu. Butelka wina, wspolne pieszczoty,wspolna masturbacja, zabawki, uleglosc (pod kobieta - nie wiem jak poradzilbym sobie z "silnym samcem alfa), dominacja,  w ukladzie 2m/1k lub 2m/2k, z pasji do seksu. Bez tabu, nic na sile, wyjazd na weekend czy spotkania w domu. Spotkania towarzyskie, prywatne, obiad, mila pogawedka, masaz i rozwiniecie, uwielbiam seks oralny, wiec loda wspólnie z Pania zawsze chetnie, jak rowniez minete. Jestem jednocześnie podniecony jak i przerazony. Mozemy byc zarówno trzezwi choc wolalbym rozluznic sie wczesniej odpowiednio, nie chcialbym sie zablokowac przez niesmialosc, czy brak pewności siebie. Dlatego prosze glownie o kontakt osob ze slask (katowice plus - 20/30km) Stad prosba i pomoc w realizacji swoich fantazji. Jestem ze slaska, duzo podróżuje wiec spotkania nieregularne, choc nie ukrywam ze chciałbym stworzyć w miare stala grupe ludzi, rownie chętnie poznam panie z doświadczeniem jak i te na samym początku swojej przygody. 

Osoby musza byc normalnej/szczuplej - przecietnej, budowy ciala, (mam 189cm i 75kg) i bez owłosienia (wlosow na klacie u mężczyzn nie toleruje jak rowniez w okolicach intymnych). 

Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi. 

W polsce bede pod koniec kiwetnia. Daje sobie tyle czasu na zbudowanie juz jakiejs wstepnej znajomosci, wymiany zdjec (nie musi byc glowy/twarzy czy nagosci, cialo ma mnie pociagac, wystarczy od pasa do szyi, oczekiwań, fantazji, czy roznic charakteru. Jak nie bedzie chemii miedzy nami to i z tego nic nie bedzie. 

Pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pary jak juz szukają to bulla a nie pasywa. a z opisu wynika, ze jestes pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×