Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość serduszkowiec01

Pierwsza komunia święta

Polecane posty

Gość serduszkowiec01

Hejka!

 

Chciałam zapytać, czy organizowałyście kobitki komunię świętą waszym dzieciom u siebie w domach czy może wynajmowałyście jakiś lokal? Chętnie poznam wasze opinie jak wg was jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, serduszkowiec01 napisał:

Hejka!

 

Chciałam zapytać, czy organizowałyście kobitki komunię świętą waszym dzieciom u siebie w domach czy może wynajmowałyście jakiś lokal? Chętnie poznam wasze opinie jak wg was jest lepiej.

Wszystko zależy. Jak masz warunki w domu i kogoś, kto Ci ogarnie gotowanie, to rób w domu. Jak nie chce Ci się paprać z takimi rzeczami, to bierz lokal. Na jedno wyjdzie. W lokalu masz mniej rzeczy do ogarniania, nie musisz szykować kawek, herbatek, jedzenia, zakupów. Za to możecie siedzieć, ile chcecie. Ale musisz mieć miejsce dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszkowiec01

Właśnie myślę nad lokalem. Mam nadzieję, że jeszcze znajdę coś wolnego o tej porze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile osób, jakie masz warunki lokalowe itp.... Przy nie wielkiej ilości osób w domu jest fajnie można wziąć catering, ale trzeba mieć kogoś do obsługi typu rozkładania, zbieranie naczyn itp... Ale jest to do ogarnięcia  w lokalu idziesz ba gotowe i nic cie nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×