Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Polecane posty

Hej 馃檪
Od zawsze nie kusi艂 mnie wynajem mieszkania. Mam 22 lata i marzy mi si臋 w艂asne gniazdko聽(a dok艂adnie kawalerka). M贸j dom rodzinny znajduje si臋 na wsi, a wiadomo jako m艂oda osoba chcia艂abym wi臋kszej "cywilizacji". Tutaj w艂a艣nie pojawia si臋 problem, bo nie mam kompletnie poj臋cia o tych sprawach.聽
Sytuacja wygl膮da tak: zarabiam 2250 z艂 miesi臋cznie (umowa na czas okre艣lony z przed艂u偶aniem co rok ze wzgl臋du na stopie艅 niepe艂nosprawno艣ci) + zasi艂ek 250 z艂 ze wzgl臋du 偶e jestem osob膮 niepe艂nosprawn膮. Nie mam odci膮ganego podatku, bo jestem przed 26 r.偶 .聽
Je偶eli rodzice w razie czego por臋czyliby kredyt, to czy jest mo偶liwo艣膰, 偶e dosta艂abym kredyt na zakup聽kawalerki? Dodam 偶e na wk艂ad w艂asny mia艂abym do 5000 z艂. Wiem, to niewiele ale p贸ki co mam tyle.聽
Prosz臋 bez hejtu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
45 minut temu, Nataliaaa14695 napisa艂:

Hej 馃檪
Od zawsze nie kusi艂 mnie wynajem mieszkania. Mam 22 lata i marzy mi si臋 w艂asne gniazdko聽(a dok艂adnie kawalerka). M贸j dom rodzinny znajduje si臋 na wsi, a wiadomo jako m艂oda osoba chcia艂abym wi臋kszej "cywilizacji". Tutaj w艂a艣nie pojawia si臋 problem, bo nie mam kompletnie poj臋cia o tych sprawach.聽
Sytuacja wygl膮da tak: zarabiam 2250 z艂 miesi臋cznie (umowa na czas okre艣lony z przed艂u偶aniem co rok ze wzgl臋du na stopie艅 niepe艂nosprawno艣ci) + zasi艂ek 250 z艂 ze wzgl臋du 偶e jestem osob膮 niepe艂nosprawn膮. Nie mam odci膮ganego podatku, bo jestem przed 26 r.偶 .聽
Je偶eli rodzice w razie czego por臋czyliby kredyt, to czy jest mo偶liwo艣膰, 偶e dosta艂abym kredyt na zakup聽kawalerki? Dodam 偶e na wk艂ad w艂asny mia艂abym do 5000 z艂. Wiem, to niewiele ale p贸ki co mam tyle.聽
Prosz臋 bez hejtu.

W 偶yciu nie dosta艂aby艣 kredytu. Po pierwsze, praktycznie nie masz wk艂adu w艂asnego. Musisz mie膰 ok. 60 tysi臋cy, 偶eby mie膰 o czym rozmawia膰.

Po drugie, za ma艂o zarabiasz. Pytanie, w jakie miasto celujesz. Kawalerka to ko艂o 300 000 z艂 minimum. Czyli b臋dziesz mia艂a rat臋 ko艂o 1500z艂. A stopy rosn膮, wi臋c raty rosn膮. Do tego z 500z艂 czynszu, op艂aty i zostaje Ci 500z艂 na 偶ycie.

Po trzecie, bez umowy na czas nieokre艣lony b臋dzie Ci baaaardzo ci臋偶ko dosta膰 kredyt na dobrych warunkach. Praktycznie niemo偶liwe.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×