Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mamproblem123r

Friends witch benefits

Polecane posty

Hejka pisze tu ponieważ nie wiem już sama co zrobić otóż jakoś 4 miesiące temu zaczęłam być z chłopakiem z którym się już wcześniej znałam ale on był z moją koleżanką I było cudownie do czasu aż po koniec stycznia mi powiedział że on nie wie co czuje i czy coś czuję i zerwał ze mną przez SMS.Potem doszliśmy do wniosku że będziemy się przyjaźnić aż tak wkońvu przyjechałam do niego na tydzień i zostaliśmy tak zwanymi fwb.Jakoś od 3 tygodni wyszło tak że z nim zamieszkałam ponieważ on mieszka za granicą a ja przyjechałam tu do pracy.Caly czas praktycznie zachowujemy się jak para nie licząc tego seksu on mnie przytula daje całusy itp. Tak z niczego nie wiem juz sama co o tym myśleć bo ja chyba wciąż coś czuję.Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie jak to ty z nim pogadasz... lepiej teraz z nim pogadać niż ociągać to w nieskończoność, bo później będzie Tobie gorzej odejść. Stawiam na to, że coś musisz czuć i w głębi duszy liczyłaś na zmianę, skoro pojechałaś do niego mieszkać, by zacząć tam pracować (nie musiałaś z nim mieszkać nawet jak chciałaś tam pracować). Porozmawiaj.... zapytaj się co on oczekuje i co on sobie o tym myśli... zaraz się okaże, że się tylko Tobą zabawi, a potem kopnie Ciebie w doope. Postaw sprawę jasno... skoro chcecie się bawić w friends witch benefits, to raczej spotykacie się tylko do jednego i nic więcej, bo jedno może za jakiś czas być pokrzywdzone przez tą relację albo jesteście normalną parą i wspólnie patrzycie na przyszłość, a dzięki temu możecie dalej mieszkać razem. Domyślam się, że raczej w fwb, to ty długo nie posiedzisz skoro zastanawiasz się o uczuciach. Odradzam Tobie wchodzenia w taki układ, a on niech się zdecyduje w końcu czy on chce z Tobą być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×