Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bono

Skutki uboczne po tabletkach po

Polecane posty

Dzień dobry.Miałam te wątpliwą przyjemność zażyć tabletki po.W jednym cyklu zażywam Ellaone,Escapelle( praktycznie po sobie)  i znów Ellaone dwa dni później.Miałam masę skutków ubocznych.Zdaję sobie sprawę nie obojętnych dla zdrowia, bo ilość hormonów...ale martwi mnie,że utrzymuje się to już miesiąc i nie mija. Mam nadwrażliwy węch i smak a także tak jakby unerwione całe ciało, odczuwam nawet najmniejszy ból.Katar lub zatkany nos, na zmianę.Boję się,że te tabletki mi coś uszkodziły z nerwami i tak zostanie... Okres jak na razie  zmieniony, w cyklu przyjęcia i w następnym -  to tylko krwawienia po tabletach nic więcej ...Co robić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bono napisał:

Dzień dobry.Miałam te wątpliwą przyjemność zażyć tabletki po.W jednym cyklu zażywam Ellaone,Escapelle( praktycznie po sobie)  i znów Ellaone dwa dni później.Miałam masę skutków ubocznych.Zdaję sobie sprawę nie obojętnych dla zdrowia, bo ilość hormonów...ale martwi mnie,że utrzymuje się to już miesiąc i nie mija. Mam nadwrażliwy węch i smak a także tak jakby unerwione całe ciało, odczuwam nawet najmniejszy ból.Katar lub zatkany nos, na zmianę.Boję się,że te tabletki mi coś uszkodziły z nerwami i tak zostanie... Okres jak na razie  zmieniony, w cyklu przyjęcia i w następnym -  to tylko krwawienia po tabletach nic więcej ...Co robić? 

Jezu, czemu zażyłaś tych tabletek aż tyle? Raz to rozumiem, ale czemu tyle razy? 

Rozjechałaś sobie cały organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z głupoty...chyba nie zdawałam sobie sprawy... gdzieś wyczytałam,że inaczej działają, na inne obszary i bałam się,że nie zadziałają...a,że utrzymywały się, to zażyłam raz jeszcze...dodam,że kiedyś już zażywałam Ellaone i dość dobrze tolerowałam...chyba stąd...nie doczytałam,że można maksymalnie dwie w cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Bono napisał:

Z głupoty...chyba nie zdawałam sobie sprawy... gdzieś wyczytałam,że inaczej działają, na inne obszary i bałam się,że nie zadziałają...a,że utrzymywały się, to zażyłam raz jeszcze...dodam,że kiedyś już zażywałam Ellaone i dość dobrze tolerowałam...chyba stąd...nie doczytałam,że można maksymalnie dwie w cyklu...

Ja pierniczę. Zacznij się normalnie zabezpieczać zamiast łykać anty awaryjną...

Objawy Ci się mogą utrzymywać tak długo jak organizm będzie wracał do siebie, nawet i 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że to wszystko minie i nie będzie czegoś trwałego:( nigdy więcej:( a orientujesz się dlaczego nie można łączyć Ellaone z Escapelle? Tzn ja nie łączyłam,ale przyjęłam krótko po sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Bono napisał:

Mam nadzieję,że to wszystko minie i nie będzie czegoś trwałego:( nigdy więcej:( a orientujesz się dlaczego nie można łączyć Ellaone z Escapelle? Tzn ja nie łączyłam,ale przyjęłam krótko po sobie...

No ale po co przyjmować dwie tabletki po? Jaki to ma sens? Jedna już wystarczy, nikt normalny nie przyjmuje od razu na wszelki wypadek drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd... najbardziej się boję,że będzie to coś trwałego ze mną lub z moją płodnością...:( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

"Escapelle przyjęte gdy doszło do zapłodnienia, (jeśli stosunek był po owulacji wystarczy kilkadziesiąt minut), może doprowadzić do hiperstymulacji jajników i w konsekwencji wyniszczenia rezerwy jajnikowe.
Dalszą konsekwencją jest ciężka choroba spowodowana deregulacją systemu hormonalnego, a następnie przedwczesna menopauza.
Niestety producent nie ujawnia tych informacji"
Jestem przerażona... boję się,że słono zapłacę za swoją głupotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Bono napisał:

 

"Escapelle przyjęte gdy doszło do zapłodnienia, (jeśli stosunek był po owulacji wystarczy kilkadziesiąt minut), może doprowadzić do hiperstymulacji jajników i w konsekwencji wyniszczenia rezerwy jajnikowe.
Dalszą konsekwencją jest ciężka choroba spowodowana deregulacją systemu hormonalnego, a następnie przedwczesna menopauza.
Niestety producent nie ujawnia tych informacji"
Jestem przerażona... boję się,że słono zapłacę za swoją głupotę...

Gdybyś wzięła escapelle jak doszło do zapłodnienia to byłabyś w ciąży, bo one nie są wczesnoporonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, ale chodzi mi w ogóle o skutki, jakie mogą wywołać...Za jakiś czas napiszę, jak to się skończyło,ale przestrzegam inne dziewczyny...

 

"Escapelle przyjęte gdy doszło do zapłodnienia, (jeśli stosunek był po owulacji wystarczy kilkadziesiąt minut), może doprowadzić do hiperstymulacji jajników i w konsekwencji wyniszczenia rezerwy jajnikowe.
Dalszą konsekwencją jest ciężka choroba spowodowana deregulacją systemu hormonalnego, a następnie przedwczesna menopauza.
Niestety producent nie ujawnia tych informacji"
Jestem przerażona... boję się,że słono zapłacę za swoją głupotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zapisuj wszystko, kiedy pojawi się okres, kiedy masz dni płodne, możesz zobaczyć czy będą dni płodne na testerze owulacyjnym afrodyta na ślinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raz wzięłam taką tabletkę i powiedziałam - nigdy więcej! Miałam skutki uboczne równy miesiąc. A jak Ty wzięłaś tyle to nie wiem czy nie warto tego skonsultować z ginekologiem, to nie są żarty... A na przyszłość zadbaj o solidne zabezpieczenie żebyś nie musiała brać tych tabletek. Ja biorę tabletki drovelis i czuję się na nich bardzo dobrze, nie mam skutków ubocznych a te tabletki mają wskaźnik Pearla przy odpowiednim zażywaniu 0,26. To bardzo wysoka ochrona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×