Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nataliamich

aplikacja do dokumentów

Polecane posty

Cześć, poleca ktoś jakąś aplikację w której mogę zeskanować dokumenty od lekarza i je tam trzymać? Mam straszny bałagan i ciężko mi cokolwiek znaleźć, pomogłoby mi bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź dla siebie aplikacje mojezdrowie24. Korzystałam z wielu innych, ale zawsze brakowało jakichś funkcji, na których mi zależy. Tu masz możliwość notować wszystkie swoje objawy i pomiary +  mieć całą dokumentację pod ręką, którą możesz udostępniać w bardzo szybki sposób 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocno polecam mojeZdrowie24. Wbudowany skaner dokumentów, bardzo proste w użyciu. Na pewno się sprawdzi. Ja używam i sobie chwalę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam mojezdrowie24 i moge polecić. Nie zacieła się nigdy, sama trzymam tam dokumenty i nigdy nie było z nią problemów, a jest o wiele wygodniej niż jakby ze sobą nosić papiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam mocno Mojezdrowie24. Mozna umawiać wizyty online w łatwy sposób i przechowywać dokumenty. duże ułatwienie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MojeZdrowie24 jest świetne. Jest też wersja na przeglądarke. Można skanować dokumenty umawiać się online na wizyty i teleporady. Bardzo dobre rozwiązanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam mojezdrowie24. Swietnie działa przez przeglądarke. Jest też apka, ja korzystam z internetowego ze względu na mój lipny telefon. Można trzymać dokumenty i jest to bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzywam MojeZdrowie24  i jestem bardzo zadowolony, płynnie działa, umawiam wizyty przez platformę i przechowuje skanowane dokumenty wygodne to jest :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocno polecam Moje Zdrowie, dobrze stworzony system,  umawianie wizyt działa super tak samo jak skanowanie dokumentów 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojezdrowie24 jest mega. Wyciągam telefon czy to przez przeglądarke czy aplikację wchodzę i pokazuje wyniki badań lekarzowi, bardzo wygodne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×