Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hutsalo

Spotkanie sponsorowane

Polecane posty

Witam. Tak jak w tytule wiadomości. Oczywiście nie chodzi o to że szukam sponsorki tylko ja miałbym być sponsorowany. Chciałbym się dowiedzieć jak skapnąć się że to oszustwo. Napisałem na pewnej stronie wiadomość do kobiety, która zasponsoruje faceta. Ta strona to po prostu ogłaszamy24.pl. Niby dostałem propozycje od 2 kobiet że są zainteresowane spotkaniem ze mną lecz chciałbym się dowiedzieć czy to nie jest po prostu jakaś forma oszustwa. Co mogę zrobić aby nie dać sie nabrać. Mam zapłcić 200 PLN przez kod payyseafecard za spotkanie ze sponsorką . Co mogę zrobić żeby nie doszło do takiej sytuacji że zapłace a to się okaże oszustwo że do spotkania nigdy nie dojdzie. Dostałem co prawda zdjęcia tych dwóch kobiet ale nie widać ich twarzy bo są zamazane. Czy to próba oszustwa? Mnie proszono abym przesłał zdjęcie swojej twarzy. Zauważyłem jeszcze jedną rzecz. Mianowicie zobaczyłem że to ogłoszenie z tym sponsoringiem pojawiło się dzisiaj 2x na tej stronie na dodatek w dwóch różnych miejscach(Warszawa, Wrocław). Dostałem w mailu zwrotnym że te sponsorki są mobilne(dojeżdżają 80 km za dalsze transporty ponoszą wszelkie koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, roztargniona09 napisał:

Ty masz być dzi..ą i płacić za spotkanie? Jeśli tak to nie mam pytań🤣

Nie mam być żadną .... Może to tak zabrzmiało ale warunkiem koniecznym do spotkania z tymi babkami jest to że muszę zapłacić za kontakt do nich. One same chcą mi zapłacić ale wcale tego nie chcę bo one są jakimiś sponsorkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masło maślane. Ten kto bierze hajs to dzi..a, ten kto płaci klient. Pieniądze za kontakt? Weź to na logikę to tak jakbyś chciał kupić ładny komplet wypoczynkowy i miał zapłacić nie wiadomo komu za kontakt do sklepu meblowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×