Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gosiaczek55

Kiedy zrobić test ciążowy ?

Polecane posty

Uprawiałam szybki seks bez zabezpieczenia,nie nie był to długi stosunek nie wiem czy doszedł czy jakiekolwiek płyny wypłynęły.

Cykl trwa 27/28 dni,seks uprawiałam 3 dni przed miesiączką czyli jakoś 26 dzień cyklu co oznacza dni niepłodne.

Dzisiaj powinnam dostać miesiączkę i pojawiło się plamienie. Zastanawiam się czy to tylko że stresu bo jednak cały czas o tym myślę. Mam wszystkie objawy jak zwykle przed okresem ból w podbrzuszu,apetyt ( zawsze tylko takie mi towarzyszą).Kupiłam też dwa testy ciążowe płytkowy i strumieniowy 10/25 czułość. Pytanie czy jeśli wykonam jutro rano test płytkowy 10 to czy wynik będzie miarodajny. Dodam że wydaje mi się że kiedyś miałam już dość płytki okres tak jak teraz,ale myślę że przez stres może mieć to też wpływ,w dodatki osttanio mało spałam.

Możliwe też że okres jeszcze rozkręci się i będzie go więcej?

Dodam że po samym stosunku jak i przez dwa dni jeszcze miałam lekkie krwawienie.

( Nie,nie był. To pierwszy stosunek).

Stale odczuwam ból w podbrzuszu.

Edytowano przez Gosiaczek55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gosiaczek55 napisał:

Uprawiałam szybki seks bez zabezpieczenia,nie nie był to długi stosunek nie wiem czy doszedł czy jakiekolwiek płyny wypłynęły.

Cykl trwa 27/28 dni,seks uprawiałam 3 dni przed miesiączką czyli jakoś 26 dzień cyklu co oznacza dni niepłodne.

Dzisiaj powinnam dostać miesiączkę i pojawiło się plamienie. Zastanawiam się czy to tylko że stresu bo jednak cały czas o tym myślę. Mam wszystkie objawy jak zwykle przed okresem ból w podbrzuszu,apetyt ( zawsze tylko takie mi towarzyszą).Kupiłam też dwa testy ciążowe płytkowy i strumieniowy 10/25 czułość. Pytanie czy jeśli wykonam jutro rano test płytkowy 10 to czy wynik będzie miarodajny. Dodam że wydaje mi się że kiedyś miałam już dość płytki okres tak jak teraz,ale myślę że przez stres może mieć to też wpływ,w dodatki osttanio mało spałam.

Możliwe też że okres jeszcze rozkręci się i będzie go więcej?

Dodam że po samym stosunku jak i przez dwa dni jeszcze miałam lekkie krwawienie.

( Nie,nie był. To pierwszy stosunek).

Stale odczuwam ból w podbrzuszu.

Test ciążowy zrobiony 4 dni po stosunku (bo rozumiem, że to było 3 dni temu?) nie będzie wiarygodny, choćby nie wiem co napisali na opakowaniu.

Test jest wiarygodny 14 dni po stosunku. Przy czym Ty wbiłaś idealnie w dni niepłodne, więc raczej nie masz się czego bać. Na następny raz się zabezpieczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×