Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć przede mną dłuuuuugi remont, chce to mieć jak najszybciej już za sobą! Znacie może jakiś malarzy w Warszawie, którzy NIE POWALĄ mnie CENĄ, zrobią dobrą i szybką robotę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tak się zlozylo ze musialem zrobic remont w rodzinnym domu i swoim. u rodziców (mieszkaja 60km od warszawy) przyjechal taki fachowiec ze po jego malowaniu musialem sam poprawiac. ale u mnie juz w warszawie skorzystalem z firmy malarz adam, i moge spokojnie polecic. u mnie chlopaki zrobili dobra robote i w bardzo przyzwoitej cenie w porownaniu do innych fachowcow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W warszawie tak prosta usługa jest na tyle droga, że sama pomalowałam mieszkanie. Polecam to samo rozwiązanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis tylko głąb nie umie kupić puszki farby wałka i tacki i samemu pomalować.

A tym co nie umieją niech przywalają wysokie ceny za usługe, za głupotę. I bardzo dobrze haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2022 o 12:30, Sylwia1991 napisał:

W warszawie tak prosta usługa jest na tyle droga, że sama pomalowałam mieszkanie. Polecam to samo rozwiązanie:)

 

Dnia 16.04.2022 o 01:39, zulu_gulasz napisał:

Dzis tylko głąb nie umie kupić puszki farby wałka i tacki i samemu pomalować.

A tym co nie umieją niech przywalają wysokie ceny za usługe, za głupotę. I bardzo dobrze haha

No wszystko ok, ale jak nie ma się czasu albo poprostu chęci to po to właśnie są osoby które wykonują takie usługi za pieniądze. Osobiście nie lubie marnować czasu na takie rzeczy i jeśli mogę znalezc kogoś przez internet to chętnie z tego korzystam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Krystian_1988 napisał:

 

No wszystko ok, ale jak nie ma się czasu albo poprostu chęci to po to właśnie są osoby które wykonują takie usługi za pieniądze. Osobiście nie lubie marnować czasu na takie rzeczy i jeśli mogę znalezc kogoś przez internet to chętnie z tego korzystam!

To polecam ostrożność w wyborze ekipy/fachowca. Przerabiałam już panów, którzy jak widzą że ktoś się nie zna to naciągają na pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×