Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Natunia 2301

Związek na odległość

Polecane posty

Hej 

Piszę do was bo mam nadzieję że otrzymam jakąś radę.  Jestem z chłopakiem za niedługo już 2 lata, tylko ze on pod koniec stycznia wyjechał do pracy za granicę. Od tamtej pory widzieliśmy się tylko raz a już połowa kwietnia . Ale mój problem polega na tym że na początku jego rodzice mnie lubili tylko że potem rozkręciły się różne akcje i wydzwaniali do mnke abym pomogła im z chłopakiem .

Jego rodzice są po rozwodzie . Nie mieli z sobą wgk kontaktu póki nie wyjechał on do ojca do pracy . Wtedy się zaczęło.  Ciągle obrażanie mnie . Teksty tyku że mają nadzieję że nasz związek w końcu się skończy , że ro dzieci mieszam chłopakowi w głowie,  że ja jestem wszystkiemu winna że nie mogą się dogadać.  Co dla mnie jest bez sensu . 

Przecież ja jestem w Polsce a on 1000 km dalej więc jak mogę szkodzić im albo co innego.  Nie będę ukrywać że zrobiło mi się bardzo przykro , płakałam bo nie wiem jak temu zaradzić, pojawiały się też teksty tyłu że go zdradzę itp.

Napisałam do matki chłopaka a ona mi zaprzeczała że nigdy nic takiego nie powiedziała gdzie mam zrzuty ekranu że tak było.  

Chłopak ma dostęp do jej Messengera i to widzi .

A potem pierwsze co zrobiła gdy już przestałam do niej pisać bo to było juz dla mnie żałosne zaczeła pisać do ojca chłopakiem że pisałam i potem jak nie gadałam z chłopakiem bo musiałam się uczyć pisali zs pewnie zauważyłam że z nimi mi Noe przejdzie i znowu wiadomości ze chcą żebyśmy zerwali  

Kloce się przez to z chłopakiem 

Nie wiem jak temu zaradzić kiedyś mnie lubili jeździliśmy do nich do restauracji chodziliśmy oczywiście nie razem wtedy jego rodzice nie rozmawiali z sobą 

Jego ojciec bardzo mnie lubisz a teraz to już jest przykre tym bardziej że z strony moich rodziców nigdy nie padło źle słowo na mojego chłopaka a jego rodzice to już nawet się nie chamują z takimi tekstami 

Co ja mam zrobić proszę poradźcie jakos 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w związku z jego rodzicami czy z nim? Bo jeśli z nim, to niestety czasem trzeba olać rodziców. Jeśli Cię kocha to nie da się ich wpływom. A z doświadczenia wiem, że mocne związki na odległość mogą przetrwać i zamienić się w piękny, dojrzały związek na miejscu (u mnie ponad 1000 km przez 3 lata i widywanie się raz na 3 czy 4 miesiące). Najważniejsze to dużo rozmawiać i dzielić się ze sobą swoimi obawami. 
Moi rodzice też nie są idealni i narzucają mi mnóstwo rzeczy, przez co mój mężczyzna czasem cierpi, ale to z nim chcę spędzić resztę życia i to z nim chcę mieć dzieci. Od rodziców niestety trzeba w pewnym momencie odciąć pępowinę. Jeśli Twój chłopak to wie i jest tego świadom, to jego rodzice, nawet poprzez toksyczne zachowanie, nie zniszczą Waszego uczucia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co mylą, mówią czy piszą i robią jego rodzice, to ich sprawa. Nie musisz wnikać w powody ich zachowania, nie musisz ich znać, nie masz na ich zachowanie wpływu, masz wpływ tylko na siebie i na to jak Ty reagujesz i co Ty z tym robisz.

Choć fajnie byłoby się dogadywać z rodziną partnera i mieć z nią dobre relacje, to nie zawsze to możliwe. Inną rzeczą jest jednak brak dobrej relacji z nimi, a czym innym toksyczna relacja, a taką macie. 

Mówisz że kłócisz się z partnerem z tego powodu - dlaczego konkretnie? Jakie masz wobec niego oczekiwania? Jakie on ma relacje ze swoją rodziną?

Z obserwacji takich przypadków w swoim otoczeniu przypuszczam, że nic dobrego z tego nie wyjdzie i dobrze to zakończyć już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×