Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
santos

Gdzie kupię tanie oryginalne perfumy

Polecane posty

Cześć wszystkim! Gdzie można taniej kupić markowe, oryginalne perfumy? Macie może jakieś sprawdzone miejsca, jakieś drogerie, sklepy online, sieciówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę do mojej osiedlowej drogerii i jeśli pojawi się jakaś promocja to wtedy kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radziłabym sprawdzić w sieci, wpisać nazwę perfum i sprawdzić gdzie wyskakują najniższe ceny. Chociaż jeśli to okażą się jakieś aukcje czy ogłoszenia lokalne to bym nie ryzykowała, bo nie masz gwarancji co do tego czy te perfumy są oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo zdanie jak poprzedniczka, jeśli chodzi o perfumy to tylko kupować w sprawdzonych miejscach i ja na przykład najczęściej z Aleperfumerii zamawiam i tutaj na ceny nie można narzekać :) Fajna jest też kolekcja outletowa na której można markowe zapachy kupić duuużo taniej ze względu na uszkodzone opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@santos i jak tam, coś wybrałaś fajnego z outletowej kolekcji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak i bardzo fajne, że dowiedziałam się o takiej możliwości :) Przyszła do mnie paczka z perfumami, oczywiście wszystko dobrze zapakowane, perfumy oryginalne, nieużywane z tym, że opakowanie to kartonowe było uszkodzone i dzięki temu byla obniżka. Spoko sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×