Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Komiks_22

Brak Kolegów

Polecane posty

Mam taką sytuację, że nie mam kolegów.

Chodzę do 5 klasy szkoły podstawowej 

Owszem nie jest źle, ponieważ mam parę koleżanek oraz przyjaciół, których poznałem w internecie, ale to nie to samo co koledzy z klasy.

Nigdy nie byłem jakoś szczególnie lubiany, ale w 1 czy 2 klasie to chociaż miałem paru kolegów.

Ogólnie to dobrze się uczę. Nie jestem jakoś bardzo dobry ze sportu ale w klasie mam około 3 osoby od których jestem lepszy (oczywiście ja tak nie uważam doświadczyłem to w trakcie wybierania drużyn na WF).

Uprzedzę waszą odpowiedź nie jestem kujonem bo mam w klasie chłopaka (kiedyś mnie lubiał) który ma najlepszą średnią w klasie.

Nikt mi nie dokucza ale każdy mnie ignoruje.

Czasem bywa tak, że podchodzę aby z kimś pogadać to zmienia temat na taki na którym się totalnie nie znam.

Chciałbym chociaż chodzić z nimi pieszo, a jakby ktoś mnie zaprosił na urodziny to bym był szczęśliwy.

Z góry dziękuję wam za pomoc 

 

Edytowano przez Komiks_22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój syn miał podobny problem, niestety nie doradzę Ci jak to zmienić bo on nie zmienił, nie nastąpiła cudowna zmiana i nie stał się lwem towarzystwa. Jedno tylko mogę Ci powiedzieć, nie rzucaj się w kontakty z internetu, ani na sam internet i nie spędzaj przed tym połowy swojego czasu. Lepiej mieć 1 kolegę "na żywo" niż 100 w internecie. Może znajdź sobie jakieś fajne hobby, coś co by Cię zainteresowało i wciągnęło. Albo jakieś zajęcia poza szkołą, nie wiem, taniec, pianino, szachy, piłka nożna itd. itp. Są różne kluby dla dzieci i młodzieży, na pewno coś sobie znajdziesz. A może też tam spotkasz fajnych ludzi, jeśli będzie Was łączyć wspólna pasja to też będzie łatwiej nawiązać fajne znajomości. 

Powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że są inne czasy niż jak miałam tyle lat co ty ale ja nie miałam kolegów ani koleżanek w klasie ale miałam poza szkoła byli to moi sąsiedzi. Może w twojej okolicy są takie osoby ktoś z innej młodszej lub starszej klasy czy jak poprzednia osoba napisała zajęcia pozaszkolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×