Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Crystallus

Czy się odezwać?

Polecane posty

Mój były mąż pisze do mnie na fb, pojawił się 2 miesiące temu. Rozstalismy sie w miarę dobrej atmosferze. Nie interesował się jednak dzieckiem, naszą wtedy 2 l Olcią te niemal 5 lat po rozwodzie. Zależało mu na tym by mieć prawa, nie utrudniałam kontaktu, jednak zjawiał się tylko w jej urodziny, nawet nie przysłał prezentu na Mikołajki czy święta, tylko raz. Pracował w Irlandii i tym się tłumaczył. Poznałam innego, zaakceptował moją córeczkę i zasypuje ją prezentami, zabiera na basen itd itp Życie nam mijało spokojnie do czasu aż ex sie odezwał chcąc jakby nigdy nic kawki.  Nic nie odpisałam. Zaczął mnie lajkowac i komentować, aż obecy pytał kto to.  Odparłam że kolega ze studiów.  Dla mnie on jakby umarł, zaginął w akcji przez to jak olał swoje dziecko. Czego on teraz chce, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wspomniał o mnie na swoim profilu. Dlaczego nagle przypomniało mu się o córce, albo raczej o mnie (?). Boję się by partner nie dowiedział się że to nie kolega.☹ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prędzej czy później się dowie, więc nue oszukuj go bo będzie miał pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Crystallus napisał:

Mój były mąż pisze do mnie na fb, pojawił się 2 miesiące temu. Rozstalismy sie w miarę dobrej atmosferze. Nie interesował się jednak dzieckiem, naszą wtedy 2 l Olcią te niemal 5 lat po rozwodzie. Zależało mu na tym by mieć prawa, nie utrudniałam kontaktu, jednak zjawiał się tylko w jej urodziny, nawet nie przysłał prezentu na Mikołajki czy święta, tylko raz. Pracował w Irlandii i tym się tłumaczył. Poznałam innego, zaakceptował moją córeczkę i zasypuje ją prezentami, zabiera na basen itd itp Życie nam mijało spokojnie do czasu aż ex sie odezwał chcąc jakby nigdy nic kawki.  Nic nie odpisałam. Zaczął mnie lajkowac i komentować, aż obecy pytał kto to.  Odparłam że kolega ze studiów.  Dla mnie on jakby umarł, zaginął w akcji przez to jak olał swoje dziecko. Czego on teraz chce, co robić?

Zazdrosny jest że układasz sobie życie a on zapewne nie. Nie reaguj nie odpisuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecny przecież wie, że dziecko nie jest jego... i że niepokalane poczęcie też to nie było, raczej zdaje sobie sprawę z tego, że dziecko ma tatę... a o co chodzi to dowiesz się od niego osobiście... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Brus Li napisał:

E tam, bardziej boli seks analny - tak mi mówiły wszystkie moje byłe.

Dlatego wszystkie Cię w dupie miały. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wirek napisał:

Dlatego wszystkie Cię w dupie miały. 

No miały. Lubiem to 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×