Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marthynamarzec

Prezent na dzień mamy - sprawdzone kosmetyki

Polecane posty

Hej, dziewczyny! Szukam jakiegoś prezentu na Dzień Matki (wiem, że wcześnie 😜
Słyszałam super opinie o serii Golden Placenta  od Bielendy, ale nigdy nie używała mama. Ja jestem fanką maseczek i podkładów, ale tu jednak chodzi o pielęgnację dojrzałej cery. Ktoś, coś? 🙂 Będę wdzięczna! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piątka, też rozglądam się już za prezentem dla mamy! Ja w tym roku decyduję się na biżuterię, ale jeśli chodzi o kosmetyki to z całego serduszka mogę polecić kremy bielendy :D mojej mamie kupiłam na urodziny serum i krem na dzień i noc od nich, właśnie z tej serii golden i jest baaaardzo zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też lubię bielende bo ma fajne składy i dobre ceny, lubię jeszcze onlybio i bielende Professional. Właśnie na prezent seria profesjonalna jest moim zdaniem idealna, bo mi zawsze szkoda kasy na kremy 😁 ja najbardziej lubię ten z witaminą C (pomarańczowe opakowanie) i ceramidami (żółte opakowanie). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się. A prócz kremów, bo moja matula jest uczulona na większość kremów, więc odpada. Myślałam tez nad biżuteria, ale tutaj też problem bo ona nosi swoje ulubione. Świeczki zapachowe kupiłam jej na urodziny w tamtym roku więc teraz nie mam kompletnie pomysłu a nie wspomnę że w lipcu ma urodziny. 🤣 kosmatyczka, spa, masaż odpada bo NIE LUBI 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eveline ma super promocje na kosmetyki pielęgnacyjne u siebie na stronie internetowej. Jak się u nich kupuje więcej to dają gratisy i wysyłka za darmo, więc prezent będzie większy. Zamówiłam już mamie 2 balsamy do ciała, jedno masełko, 2 kremy do rąk i serum do twarzy z kofeiną 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×