Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
CzirsowaOwa

Moje psie dziecko umiera...

Polecane posty

Cześć, 

Jestem cichą obserwatorką różnych wątków, dopiero dzisiaj zarejestrowałam konto, nie bez przyczyny. Przepraszam, za tę wiadomość, ale nie mam wyjścia, jestem zdesperowana, proszę o wsparcie choćby złotówką zbiórki leczenia mojej Suni - 9,5 letniej Lilii, która jest sparaliżowana. Na te chwile udało się zebrać 3, 5 tys. złotych, ale to wciąż za mało żebym mogła powiedzieć, że zrobiłam wszystko co w mojej mocy by ratować moją Lilę. Lila aktualnie przyjmuje lek sterydowy, antybiotyk, i witaminy, co kilka dni jeździmy do lecznicy na kroplówki, do czwartku dostawała sterydy w zastrzykach, teraz w tabletkach. Lila w ciągu tygodnia schudła 1,5 kg  Codziennie rehabilituje jej łapki, masuje, zginam, by nie doszło do zaniku mięsni. Muszę zrobić jej dodatkowe badanie, jeżeli aktualne leczenie nie przyniesie efektu pobranie płynu mózgowo rdzeniowego, w zaleceniach z rezonansu zapisano też zabieg ventral slot C2-C3 (w związku z wysuniętym dyskiem), którego koszt wynosi około 4,5 - 5,5 tys. zł...

Ja zdaję sobie sprawę, że jest tysiące Psów, które są potrzebujące, rozumiem to, każdy tak samo potrzebuje opieki i pomocy, a niektóre z nich nie mają swojego człowieka więc są tym bardziej pokrzywdzone. 

Dziewczyny, proszę każdą z Was o 1 zł... 

L/in/k do zbiórki
ht. tp. s://źr. zu. tka.pl/zvu. v7. r

Lila od maleńkości miała problemy ze zdrowiem, jej książeczka jest zapisana od góry do dołu już jako kilkumiesięczne szczenię. Nie kupiłam jej, przygarnęłam od rodziny, która nie radziła sobie z tym, że tak dużo choruje, że często trzeba być u weterynarza, opiekować się jak niemowlęciem.  Nie przewidziałam takich problemów, kosztów... Nie żałuję.. Kocham ją jak córkę i oddałabym za nią wszystko. Najgorsze, kiedy barierą są nic niewarte pieniądze.. Wiem, że przyjdzie czas pożegnania, ale ona nie ma jeszcze nawet dziesięciu lat.. To jeszcze nie czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pies chory to koń idący na śmierć którego szybko trzeba wykupić od rzeźnika. Albo studnia w Sudanie. Zrzutka dla islamistów którzy w podzięce za studnie, gdy już się dobrze napoją i nabiorą sił, poderżną okolicznym chrześcijanom gardła. Albo kot chory. Albo dziecko z porażeniem mózgowym. Po co Ministerstwo Zdrowia ma kupować aparaturę do szpitali skoro zrobi to Owsiak zbierając kasę od ludzi. Ministerstwo zaoszczędzi i będzie miało z czego wypłacać sobie gigantyczne premie i przyznawać kolejne podwyżki. Brawo. Kalece żebrajacemu pod kościołem, podobnie jak i menelowi spod monopolowego też przydałoby się poratować choćby 50 groszy bo do pryty akurat tyle brakuje.

Moja rada jest taka. Jak piesek się męczy to lepiej już uśpić go. Bo przedłużanie cierpień na pewno nie przysporzy mu radości z życia. Wiem, brutalnie brzmi. Brutalnie ale prawdziwie.

 

Ratować to można ludzi. A nie konika na starość czy pieska z paraliżem. A menelowi 50 gr dam bo przynajmniej uczciwie mówi, że potrzebuje na prytę a nie ściemnia coś, że jest niby glodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×