Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Monikak

Krytyka

Polecane posty

Mam 27 lat i jestem kobietą oraz DDA.Bardzo źle znoszę krytykę pod swoim adresem.Chce się poradzić w kilku sytuacjach które miały miejsce.

Zmywam naczynia koleżance .Jej partner stoi nade mną i komentuje żebym tak nie pucowala bo jutro weźmie do pracy i będzie brudne.

Wchodzę do MPK z wózkiem (śpi jej starszy syn )i blokują się kółka.Ona komentuje że nie nadaje się do dzieci i nie powinnam ich mieć.

Siedzę z dzieckiem (3 miesiące) w pokoju Koleżanka z partnerem pali w kuchni.Dziecki zaczyna płakać więc biorę je na ręce .Pytam się czy nie jest głodne ,odpowiada że jadł .Chwila spokoju i dziecko rozpłakało się w niepoglosy.Nie mogę je uspokoić więc idę do matki.Kolezanka z partnerem wybiega na przeciw i zdenerwowanym głosem pyta dlaczego tak płacze ,odpowiadam że pewnie jest głodne .Koleżanka na to że ono tak nie płacze z powodu głodu.Partner mówi że teraz dziecko będzie brane na ręce tylko przez niego , partnerkę i starszego syna ,ciotka dziecko wystraszya.Do pokoju idzie partner koleżanki i .ja .Partner zagaduje do dziecka ze ciotka wystraszyła go .Dziecko po chwili rozpłakało się i daje mu do ssania palec .I mówi do partnerki że faktycznie jest głodne .Bardzo mi przykro było .

Co mam robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wyolbrzymiasz, a oni nic złego nie mieli na myśli, tylko Ty wszystko odnosisz do siebie (nie masz dystansu). To jest tylko Twoja perspektywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×