Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MonikaMonia78

Plastyka brzucha, a nadwaga

Polecane posty

Pewnie, wiele z Was jak i lekarz każdy powie ze powinno się schudnac przed tego typu operacjami ale ja mam już dość czekania. W momencie przekroczenia magicznej 30-stki już nie idzie mi wszystko tak łatwo. 3 ciążę, zajadany stres, balon żołądka który był tylko stratą czasu i pieniędzy. Ja nie mam kompleksu swojej wagi, choć wskaźniki są sporo za wysokie. Tylko kompleks swojego brzucha. Czy ktoś przeszedł operacje plastyki z nadwagą? Czy ciężko było znaleźć klinikę, czy szybko doszliście do siebie ? Bardzo chętnie poczytam jak to wyglądało u Was. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę wtrącić swoje pięć groszy, to zdecydowanie odradzałabym chirurgiczne rozwiązania. Jak wspominasz, masz nadwagę, a nie otyłość. Blizny po operacji lub nierówności związane z nieudanym cięciem pozostaną z tobą na zawsze. Zawsze łatwiej, prościej i taniej udać się na zabiegi modelowania sylwetki 😉 Myślę, że dobrą opcją byłoby wdrożenie diety i korzystanie z wspomnianych zabiegów. Powiem ci więcej. Ja mam delikatną nadwagę i tak samo jestem dość niecierpliwym człowiekiem. Postanowiłam pójść na konsultację z zakresu medycyny estetycznej i trafiłam do kliniki L’experta. Znajduje się w Warszawie. Okazało się, że na mój brzuch pasuje ciepły laser i  EMFIT. Pierwszy stricte redukuje tkankę tłuszczową. Emfit  jest bardzo fajne, ponieważ modeluje ci nie tylko brzuch, ale również wzmacnia mięśnie brzucha. Jest to nowość na polskim rynku, ale jednocześnie dłuższy czas króluje za granicą ☺ Minęło już, ok. pół roku i nie ma porównania pomiędzy momentem, kiedy zaczynałam, a teraz. Naprawdę polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×