Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
anula3010

Proszę o radę 😔

Polecane posty

Witajcie, potrzebuję się wygadać ale i też porady co zrobić.

Razem z mężem dostaliśmy zsproszenie na ślub. Pan młody to kolega męża a młoda to siostra mojej BYŁEJ dobrej kumpeli Baski. Niestety 2 lata temu na pańskim Baski po alko poniosło mnie i powiedziałam o kilka słów za dużo o Baśce. Nie doszło by do tego gdyby pozwoliła mi wyjść do domu a ona strasznie naciskała bym jeszcze została. Ja niestety byłam już zmęczona, środek nocy i chciałam wracać. A ona uparcie swoje. 

Teraz jestem ja ta zła że źle się brzydko zachowałam i takie też zdanie maja przyszli młodzi. Żałuję tego ale nie wypierem  się tego co powiedziałam bo powiedziałam prawdę. 

Nie mam ochoty iść na to wesele po tym co uważają. Jak wy uważacie czy powinnam pójść ? Czy lepiej jak zostanę przy decyzji że nie? 

☹️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, anula3010 napisał:

Witajcie, potrzebuję się wygadać ale i też porady co zrobić.

Razem z mężem dostaliśmy zsproszenie na ślub. Pan młody to kolega męża a młoda to siostra mojej BYŁEJ dobrej kumpeli Baski. Niestety 2 lata temu na pańskim Baski po alko poniosło mnie i powiedziałam o kilka słów za dużo o Baśce. Nie doszło by do tego gdyby pozwoliła mi wyjść do domu a ona strasznie naciskała bym jeszcze została. Ja niestety byłam już zmęczona, środek nocy i chciałam wracać. A ona uparcie swoje. 

Teraz jestem ja ta zła że źle się brzydko zachowałam i takie też zdanie maja przyszli młodzi. Żałuję tego ale nie wypierem  się tego co powiedziałam bo powiedziałam prawdę. 

Nie mam ochoty iść na to wesele po tym co uważają. Jak wy uważacie czy powinnam pójść ? Czy lepiej jak zostanę przy decyzji że nie? 

☹️

Nie mogłaś tej dziewczyny po prostu przeprosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co dali wam zaproszenie jak mają z tym problem? Ja bym nie poszła jak mąż chce to niech idzie sam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×