Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Opiekunka dziecięca

Egzamin czerwiec 2022 Opiekunka dziecięca

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam, 15 czerwca zdaję egzamin z opiekunki dziecięcej czy ktoś z was może też będzie zdawał, zachęcam do dyskusji razem zawsze raźniej 🙂

Edytowano przez Opiekunka dziecięca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część, fajnie że ktoś się odezwał , pewnie wiesz ale jeśli nie to najlepiej uczyć się że strony internetowej egzamin zawodowy Z11. Tam są testy teoretyczne i praktyczne z poprzednich lat. Życzę Ci bez stresowego w miłej atmosferze zdania egzaminu. mam nadzieję że rozmowa się jeszcze rozkręci i dołączą do nas inne osoby mam także nadzieję że ty także jeszcze się odezwiesz 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również podchodzę 17.06 i najbardziej się boje tej opisówki ...na co zwrócić uwagę co powtórzyć poza arkuszami ? bo jednak pytania na pisemnym mocno mnie zaskoczyły 😄 ale zdane P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.06.2022 o 19:03, Kukerics napisał:

Witam! Ja zdaję 13 czerwca praktyczny

Proszę daj mi znać co było jak będziesz już po. 🙂 dziewczyny w co niektóre już po jesteście a mnie jutro czeka mega stres proszę uchylić rąbka tajemnicy co i jak było na egzaminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, AgNisia36 napisał:

Dziewczyny jak wrażenia ogólnie po skończeniu kierunku? Gdzie robiłyścier w ogóle? Ja przymierzam się do podejścia w Coisnusie, ale dalej się waham między opiekunką a terapeutą zajęciowym. 

Ciekawe, ze ty juz niby tyle roznych kursow tam porobilas...kryptoreklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×