Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ostatni okres 9 maja. Mam krótkie cykle. Zawsze przed okresem pojawia sie u mnie plamienie widoczne tylko na papierze jakby krew w pochwie j trwa kilka dni do okresu. W sobote takie krwawienie się pojawilo wiec postanowiłam zaszaleć z mężem na calego uznałam to za dni niepłodne przed okresem. Ale w niedziele wystraszyłam się i wzięłam po 10 h eskapelle.Owe plamienie mam caly czas tylko okres sie nie pojawia. Czuję napięcie w dole brzucha .wiem że tabletka może okres przesunąć ale i tam mam stres. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.06.2022 o 09:59, Cyganka napisał:

Ostatni okres 9 maja. Mam krótkie cykle. Zawsze przed okresem pojawia sie u mnie plamienie widoczne tylko na papierze jakby krew w pochwie j trwa kilka dni do okresu. W sobote takie krwawienie się pojawilo wiec postanowiłam zaszaleć z mężem na calego uznałam to za dni niepłodne przed okresem. Ale w niedziele wystraszyłam się i wzięłam po 10 h eskapelle.Owe plamienie mam caly czas tylko okres sie nie pojawia. Czuję napięcie w dole brzucha .wiem że tabletka może okres przesunąć ale i tam mam stres. 

W ilu tematach jeszcze to napiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Foko Loko napisał:

W ilu tematach jeszcze to napiszesz?

Masz z tym problem? To nie czytaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Cyganka napisał:

Masz z tym problem? To nie czytaj 

ciężko nie trafiać na Twoje tematy.

Ale ja serio pytam, czego oczekujesz? Na innym forum Ci napisałam, nikt nie ma szklanej kuli i nikt nie powie Ci na 100% że jesteś w ciąży albo nie jesteś albo że Ci okres tabletka przesunęła. Więc jak rozumiem stres, tak nie rozumiem, czego oczekujesz w takim temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Foko Loko napisał:

ciężko nie trafiać na Twoje tematy.

Ale ja serio pytam, czego oczekujesz? Na innym forum Ci napisałam, nikt nie ma szklanej kuli i nikt nie powie Ci na 100% że jesteś w ciąży albo nie jesteś albo że Ci okres tabletka przesunęła. Więc jak rozumiem stres, tak nie rozumiem, czego oczekujesz w takim temacie.

Więc zrozum że każdy kto przechodzi przez stres poprostu pyta. Po to jest forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Cyganka napisał:

Więc zrozum że każdy kto przechodzi przez stres poprostu pyta. Po to jest forum. 

Ale Ty nie zadałaś żadnego pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.06.2022 o 09:47, Foko Loko napisał:

Ale Ty nie zadałaś żadnego pytania...

Ojej..umiesz czytać ze zrozumieniem? Chyba tak..bynajmniej nie czepiaj się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Cyganka napisał:

Ojej..umiesz czytać ze zrozumieniem? Chyba tak..bynajmniej nie czepiaj się 

Zobacz w słowniku znaczenie słowa "bynajmniej" jak już masz zamiar się czepiać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×