Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kasaia

Wysokie ciśnienie przez emocje?

Polecane posty

Jutro mam stresujący dzień w pracy. Już dziś w nocy nie mogłam spać bo budziłam się mocnymi uderzeniami bicia serca, a mnie to strasznie irytuje. Nie mogę sobie normlanie położyć ręki na tronie serca bo mnie to obrzydza tak jak pobieranie krwi. Nie wiem dlaczego ale tak mam XD 

i po południu już niby normlanie nie czułam stresu tylko po prostu myslami jestem ciagle w jutrzejszym dniu i bedac w sklepie było mi dziwnie w głowie, niby tak słabo, wiec wróciłam  do domu zmierzyłam ciśnienie i miałam 139/99 i 87 puls. Wzięłam tabletkę na zbicie ciśnienia. W mojej rodzinie i mama choruje na ciśnienie, tata chorował i zmarł na udar, babcia ma nadciśnienie, dziadek i druga babcia to samo. Wszyscy biorą leki. Wiem ze tez mam predyspozycje do nadciśnienia, ale zazwyczaj jak Mierzyłam ciśnienie w spoczynku i w dniu gdzie czułam spokoj to miałam je w normie. Dzis jakoś nie stresuje się żeby serce mi szubko biło, jedynie są te mocne uderzenia ale tętno jest normalne. Jak biegam czy idę po schodach ciagle pod górę wysoko to tez zaczyna mi się robić słabo w głowie ale nigdy nie zemdlałam. 
Czy to już może być nadciśnienie i muszę brać regularnie leki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×