Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
dietetykklininzny

Antyplagiat, licencjat, magister, praca dyplomowa

Polecane posty

Witam mam pytanie, moja praca została sprawdzona w systemie antyplagiatowym, natomiast po przejrzeniu pracy okazało się że dwa słowa w pracy mam napisane inną czcionką (dużo mniejszą) czy  w takim przypadku mogę poprawić słowa na prawidłową czcionkę, czy nie mogę ze względu na to, że praca przeszła już antyplagiat i nie można wykonywać żadnych edycji po tym ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, dietetykklininzny napisał:

Witam mam pytanie, moja praca została sprawdzona w systemie antyplagiatowym, natomiast po przejrzeniu pracy okazało się że dwa słowa w pracy mam napisane inną czcionką (dużo mniejszą) czy  w takim przypadku mogę poprawić słowa na prawidłową czcionkę, czy nie mogę ze względu na to, że praca przeszła już antyplagiat i nie można wykonywać żadnych edycji po tym ? 

Możesz poprawić na prawidłową czcionkę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dietetykklininzny napisał:

Czyli zmiany edytorskie takie jak zmiana czcionki czy wstawienie akapitu są dozwolone ? ale literówki itp już nie ? 

Powiem Ci tak, jak masz się martwić-pisz lub dzwoń do promotora. Na bank co roku ma kilkanaście takich pytań.

 

Co do kilku literowek- człowiek się stresuje a komisja i tak nie zwraca na to uwagi (chyba że to nagminne błędy). Wyluzuj. 

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×