Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Elwira......

soczewki

Polecane posty

Hej

założyłam dzisiaj nowe soczewki jednodniowe. Problem w tym, że z prawego oka zdjęłam ją bez problemu ale z lewym to istna masakra.. Próbowałam już nawilżać, ruszać powieka i wszystko co tylko było zalecane nic nie działa. Czy jeśli pójdę w niej spać to jest szansa, że sama się złoży i wyjmę ją na spokojnie jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ryzykowalabym spaniem w soczewkach jednodniowych, które nie są przeznaczone do tego aby w nich spać. 

Dziwne, że nie możesz zdjąć. Noszę soczewki już dłuuugo, różnych firm i nigdy nie miałam takiej sytuacji. Soczewka "siedzi " tak mocno? Ja zawsze przesuwam lekko, chwytam kciukiem i palcem wskazującym, schodzą bez problemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2022 o 21:15, Elwira...... napisał:

Hej

założyłam dzisiaj nowe soczewki jednodniowe. Problem w tym, że z prawego oka zdjęłam ją bez problemu ale z lewym to istna masakra.. Próbowałam już nawilżać, ruszać powieka i wszystko co tylko było zalecane nic nie działa. Czy jeśli pójdę w niej spać to jest szansa, że sama się złoży i wyjmę ją na spokojnie jutro?

Raz usnelam w soczewkach, skończyło się zapaleniem spojówek. Jesteś pewna że napewno masz w oku tą soczewkę  może wypadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×