Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
DropKick

Mandat

Polecane posty

Witam, rok temu dostaliśmy mandat na parkingu prywatnym, za brak biletu. Co dalej? Minął rok... Nie dostaliśmy żadnego pisma. Byliście kiedyś w takiej sytuacji? Jak się skończyła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, DropKick napisał:

Witam, rok temu dostaliśmy mandat na parkingu prywatnym, za brak biletu. Co dalej? Minął rok... Nie dostaliśmy żadnego pisma. Byliście kiedyś w takiej sytuacji? Jak się skończyła? 

Na prywatnym parkingu właściciel nie ma prawa wystawiać kar administracyjnych, mandatów. Nie może nawet zakładać blokad na kołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mieczwpochwie napisał:

Na prywatnym parkingu właściciel nie ma prawa wystawiać kar administracyjnych, mandatów. Nie może nawet zakładać blokad na kołach.

Ok, a jeśli to nie był parking prywatny? Co w takiej sytuacji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, DropKick napisał:

Ok, a jeśli to nie był parking prywatny? Co w takiej sytuacji? 

To jaki w końcu był? Prywatny czy nie? Kto wystawił mandat? Jeżeli straż miejska lub policja to sprawa trafi do komornika. Dziwi mnie tylko brak korespondencji. Zainteresowany musi być powiadomiony na jakim etapie jest jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Mieczwpochwie napisał:

To jaki w końcu był? Prywatny czy nie? Kto wystawił mandat? Jeżeli straż miejska lub policja to sprawa trafi do komornika. Dziwi mnie tylko brak korespondencji. Zainteresowany musi być powiadomiony na jakim etapie jest jego sprawa.

Chyba napisałam że był prywatny. Skorzystałam z okazji że masz taką wiedzę której ja nie posiadam i dlatego zapytałam o inny rodzaj parkingu. Madnat o ile pamiętam wystawił europark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, DropKick napisał:

Chyba napisałam że był prywatny. Skorzystałam z okazji że masz taką wiedzę której ja nie posiadam i dlatego zapytałam o inny rodzaj parkingu. Madnat o ile pamiętam wystawił europark

Jeżeli wejdziesz na ich stronę to przeczytasz czym grozi niezapłacenie mandatu. To ich punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Mieczwpochwie napisał:

Jeżeli wejdziesz na ich stronę to przeczytasz czym grozi niezapłacenie mandatu. To ich punkt widzenia.

Co mi pozostało, sprzedać auto? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×