Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Madzia998

Zatrzymanie na lotnisku

Polecane posty

Hej! Miała któraś z was taką przykrą sytuacje że po powrocie z UK zostałyście zatrzymane na lotnisku? też robili taką popisówke????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Mnie zatrzymali kiedyś na lotnisku w UK ale nie po powrocie. A jeśli można wiedzieć co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazało się ze podczas mojego pobytu w UK dostałam zaocznie 4 miesiące do odsiadki w Polsce. Dodam ze nigdy nie miałam takich aż kłopotów z policją. Od razu na lotnisku już czekali i mnie zabrali nagle z samolotu byłam w szoku po prostu nie widziałam co się dzieje. Nic mi nie mówili tylko że jestem aresztowana i mam wykonywać polecenia. Zabrali mnie do ich jakiegoś pomieszczenia. Rewizja przeszukanie, w tym czasie nawet nie mogłam dostać butelki napoju. Nie chcieli mi nic kompletnie powiedzieć tylko ze jestem poszukiwana do odbycia wyroku więzienia. Potem najgorsze do wyjścia mi ubrali kajdanki na ręce i nogi…. Zaczęłam się pytać ze to chyba pomyłka ci że jestem skazana i będę doprowadzona  i mam nie stawiać oporu. Prowadzili mnie do radiowozu jak jakąś morderczyni w kajdankach na rękach i nogach…. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Madzia998 napisał:

Okazało się ze podczas mojego pobytu w UK dostałam zaocznie 4 miesiące do odsiadki w Polsce. Dodam ze nigdy nie miałam takich aż kłopotów z policją. Od razu na lotnisku już czekali i mnie zabrali nagle z samolotu byłam w szoku po prostu nie widziałam co się dzieje. Nic mi nie mówili tylko że jestem aresztowana i mam wykonywać polecenia. Zabrali mnie do ich jakiegoś pomieszczenia. Rewizja przeszukanie, w tym czasie nawet nie mogłam dostać butelki napoju. Nie chcieli mi nic kompletnie powiedzieć tylko ze jestem poszukiwana do odbycia wyroku więzienia. Potem najgorsze do wyjścia mi ubrali kajdanki na ręce i nogi…. Zaczęłam się pytać ze to chyba pomyłka ci że jestem skazana i będę doprowadzona  i mam nie stawiać oporu. Prowadzili mnie do radiowozu jak jakąś morderczyni w kajdankach na rękach i nogach…. 

Serio? Bo zaczynam myśleć że to kłamstwo ....

Za co niby 4 miesiące? Co przeskobalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o popisówke ze przy wszystkich z samolotu od razu mnie zatrzymali jest pani aresztowana zamiast jakoś poprosić na bok, ani mie mogłam poinformować rodziny która na mnie czekała nic dopiero potem pozwolili mi na telefon. Prowadzenie w kajdanach na rękach i nogach to nie popisówka? Tak mi skuli nogi ze ledwo szlam pod koniec konwoju i rajstopy całe w oczkach na kostkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×