Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
muszesiewyzalic

Metody na lepsze samopoczucie?

Polecane posty

Hej, jestem obecnie dłuższy czas bezrobotna i nie jestem w stanie znaleźć pracy, po prostu nikt nie odpisuje mi na CV, a i tak wysyłam przynajmniej jedno dziennie. Tu gdzie mieszkam i tak ciężko o więcej ofert, na które mogłabym złożyć podanie. 
Ale nie o tym.
Zmagam się z ogromnym stresem i brakiem motywacji, dodatkowo moja fobia się bardzo wzmocniła i w pewnym sensie boję się wyjść z domu - boję się psów, nie chce wychodzić, bo mam wrażenie, że spotkam je na spacerze. Dlatego podejrzewam depresję lub jakieś stany tego typu. Chciałabym iść się zbadać, ale jako że "w moich relacjach z innymi ludźmi wszystko jest okej, a psy można omijać", mój lekarz rodzinny odmawia mi skierowania do psychiatry/psychologa. Niestety z racji braku pracy nie stać mnie na prywatną wizytę. 
Znacie może jakieś metody, które niekoniecznie polegają na wyjściu do parku/na spacer - mam ataki paniki za każdym razem jak widzę psa bez smyczy, a tutaj w parku ludzie ściągają psom smycz, wiec wracam do domu tylko bardziej zestresowana. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×